Wpis z mikrobloga

Cześć,

od paru miesięcy nie wynajmuje już mieszkania, umowa najmu została rozwiązana za porozumieniem stron, kaucja została zwrócona. Rachunki płacił właściciel. Dzisiaj właściciel poprzedniego mieszkania pisze do mnie że jest niedopłata za wodę w mieszkaniu - dostał wyrównanie za poprzedni rok - czy muszę mu ją spłacić?

#wynajem #mieszkanie
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@slodkajuleczka69: @joolekk: ciekawe czy jakby mu wyszła nadpłata na innych mediach to tez by się odezwał xD

O jakiej kwocie w ogóle mowa?

Niech prześle papiery ze wspólnoty czy tam spółdzielni, żebyś mógł to zweryfikować. Ale jak dla mnie pozostałe media, gdzie zaliczka jest korygowana w okresach półrocznych również powinien Ci pokazać.
  • Odpowiedz
@joolekk @staryhaliny @Drmscape2

dzięki za odpowiedzi. Podobnie było w zeszłym roku, gdzie w wakacje była płacona niedopłata za rok 2019. teraz przyszły nowe wakacje i jest niedopłata za 2020 rok w którym mieszkanie było przeze mnie wynajmowane. papiery przesłane, więc nie ma lipy, wyglądają tak samo jak te sprzed roku :D

no nic, chyba muszę spłacić skoro tak piszecie. Ludzie na różnych forach piszą podobnie :(
  • Odpowiedz