Wpis z mikrobloga

Proszę o wyjaśnienie mi tego zjawiska.Gość normlanie gada dynamikę jakąś posiada z hobby to grafika komputerowa,montowanie i nagrywanie filmów, słucha Travisa scota,chodzi na siłownię od chyba 2 lat.Nie jest mizoginem i nie uważa się za przegrywa.W weekendy dorabia czasem to kasę ma.Więc proszę o wyjaśnienie czemu żadna kobieta go nie chce? #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bluepill #redpill
źródło: comment_1623249318CFWM4L1b11oTEHc9b0ckpG.jpg
  • 25
@Dudleuss: bo nie jest na tyle przystojny aby przebić się na aplikacjach randkowych, gdzie kobiety zupełnie nie ogarniają

Bądź, nie ma znajomych, z którymi mógłby gdzieś wyjść i poznać kogoś, nie skazonego tinderami.
@konopiapolska: problem jest taki,że po wielu próbach się odechciewa działać jak żadna nie chce się spotkać,albo dobre są teksty że w różnycm wieku się ludzie #!$%@?ą mi dyrektorka mówiła że 70 niektórzy mają to zajebiście mnie pocieszyła

@PogryzionyPrzezPokemony: mi się wydaje że
charakter ma spoko ale jestem facetem to się nie znam

@Cypselus: kiedyś wychodził z jednym typem co ma koleżanki i nigdy nie wyszło i w szkole też
@visas: jak zadam takie pytanie to dziewczyna się speszy nie można pytać o takie rzeczy.Tak czytałem pod jednym postem jak chłop wysłał screena że kobieta nie chciała się spotkać bo głos wewnętrzny tak powiedział i jedna różowa mu napisała żeby nie pytać o takie rzeczy