Wpis z mikrobloga

@Phyrexia czamu napisałaś " wasze ". Mnie to nawet nie dotyczy, halo! Ja nigdy nawet nie dodalem z tym tagiem wpisu. Wypraszam sobie! Po prostu przeglądałem twoje akcje na wykopie ʕʔ ( ja to ten, dla którego drugiego konika chcesz kupic )
@bigdickdilemma: No nie wiem. Zerknij na faceta za nią. Patrzy się w obiektyw, w dodatku stoi bardzo blisko za nią. Dlaczego ona miała by się nabijać ze wzrostu swojego partnera w ten sposób? Co jeśli to pan stojący za nią nabija się z jej wzrostu?
Klikam w gorące z przeciągu godziny. Co poradzę, że Wasze kółko wzajemnej adoracji wybija tam nagminnie


@Phyrexia: Ale słodko. Jeszcze do tego zawsze znajdziesz czas i każdemu odpiszesz <3
@bigdickdilemma: Podejdźmy do tego matematycznie. Czerwone linie są tej samej długości. Zielona to odległość od łokcia ręki osoby nabijającej się ze wzrostu do miejsca gdzie ta pani powinna mieć mniej więcej szczyt ramienia. Dlaczego czerwona linia po prawej kończy się na odległości mniej więcej środka jej ciała? Teraz zerknij na niebieski zarys szacunkowy tego jak mógł ustawić się pan stojący dziwnie blisko dziewczyny na pierwszym planie.
Pobierz
źródło: comment_1623253220FRZ0ug6FYBJMZU6HcOH3mZ.jpg