Wpis z mikrobloga

Gdyby Stano postanowił wykorzystać swoje zasięgi i założył własną partię z programem jaki prezentuje czyli:
Gospodarka:
-Kapitalizm, wolny rynek, likwidacja wszelakich socjali
Światopogląd:
-Ośmieszanie i walka z skrajnie lewackimi debilizmami pokrój BLM LPG
-Ośmieszanie skrajnych narodowców antyszczepionkowców itd
-rozdział państwa od kościoła itd
To bym na nich głosował jak p------y
Wyobraźcie sobie Stana w sejmie który z mównicy masakruje komuchów Zandbergow, Żukowskich i Vateuszy
Coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalsportowy #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cosipi: „Zandbergów, Żukowskich i Vateuszy”, zapomniałeś jeszcze o Bosaku, Braunie i reszcie cyrkowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kowalkowskij niby tak, ale u stanowskiego naprawdę nie mogę znaleźć nic debilnego.
Koleś tak wspaniale wszystko wyłapuje, punktuje, docina. Tzn czasami za mało, ale lepiej z odcinka na odcinek.

Czy chce go na polityka? Pewnie się zmarnuje, a PiS i tak powie, że to kandydat PO
  • Odpowiedz
To bym na nich głosował jak p------y


@Cosipi: @kowalkowskij: @DonTadeo: Poza tym to tylko dowodzi, że pokolenie '90 też jest do w-------a na śmietnik. Ludzie jeśli chcecie głosować na takiego stano, bo obśmiał jednego czy drugiego dzbana to ja nie mam nadziei....
  • Odpowiedz
@Cosipi partia to nie jest jedna osoba tylko tysiace i nie wazne jakbdobry bedzie lider i tak przyciągnie siemoników i misiewiczów i chcąc nie chcąc bierzesz cholotę na swoje plecy. Jqk ktos mq udane zycie to szkoda czasu
  • Odpowiedz