Wpis z mikrobloga

@czarek10m: byłem tam już kilka razy, to miejsce jest na odludziu i nigdy tam żywej duszy nie spotkałem. Tuż obok mam miejscówkę zapasową więc jakby co to pójdę tam.
  • Odpowiedz
@Namarin: Chciałbym zwrócić Ci uwagę, że program 'Zanocuj w lesie' nie upoważnia Cię do korzystania z urządzeń łowieckich, notabene prywatnych, gdyż są własnością koła łowieckiego. Z drugiej strony osobiście nie miałbym nic przeciwko o ile niczego nie zniszczysz lub nie pozostawisz po sobie bałaganu.
  • Odpowiedz
@Sckb to nie jest własność prywatna. Znaczy może i jest, ale na terenie państwowym i masz prawo z tego korzystać tak samo jak i myśliwi. Polecam filmy Piotra Chorzeli (nie pamiętam w którym o tym wspominał, ale wszystkie są fajne jeśli interesuje Cię ta tematyka)
  • Odpowiedz
@JarekNoooTego: po pierwsze Horzela, po drugie tatuś mu nie załatwił pracy w LP więc teraz psioczy na lasy, po trzecie on se może mówić.
Ambona, jak i każde inne urządzenie łowieckie, jest własnością prywatną, dokładnie koła łowieckiego i stoją na terenie przez nie dzierżawionym. A to, że teren ten jest państwowy, nic nie wnosi. Nie możesz na nią wejść i koniec.
  • Odpowiedz