Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanko Mirki .. cierpię na androgenowe wypadanie włosów mam jakieś zakola i z tego co widzę stopniowo się powiększają ... w przyszłości mam zamiar zrobić sobie przeszczep włosów w te miejsca jednak teraz szukam szamponów które by mogły zatrzymać ten proces albo nawet odwrócić w jakimś stopniu bo może coś takiego już istnieje.. czytałem coś o Revitaxie i Seboradinie ale nie wiem czy to coś daje i jest sens używać .. ktoś z was może korzystał z jakiś środków na zakola i mu pomogły ??? co polecacie ?? po ilu czasach występował efekt ??? i czy się utrzymywał ?? z góry dziękuję za wszelkie porady . Pozdro
#zdrowie #lekarz #wlosy #pytanie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c00866fc4630000bd1716c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: żaden szampon nie da ci nawet 10% tego co obieca jego producent!
przykro mi, że rozczarowałem :/

jedyne w miarę skuteczne leczenie to finasteryd + ...dixile do wcierania ale i to ma swoje wady (zwłaszcza fina)
Androstatin. To jest lek w tabletkach wypisywany na receptę przez lekarza. Trochę kosztuje, ok 100zł miesiecznie ale efekt jest genialny. Stosuję go od około 3 lat, mnie został zaproponowany przez lekarza który specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegu przeszczepu włosów kiedy konsultowałem się z nim w sprawie ewentualnego zabiegu.
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepiej to zrobić wszystkie badania jakie można na hormony i niedobory witamin, później ewentualnie myśleć o finasterydzie, który tez nie u wszystkich działa i ludzie mają skutki uboczne, głównie niewielkie jak zmniejszony popęd seksualny czy problemy ze wzwodem jak Ci to nie przeszkadza to śmiało można brać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w ograniczeniu wypadania i przyspieszeniu porostu włosów bardziej sprawdzą się wcierki (np z banfi, only bio, sattvy), ale piszę to z kobiecej perspektywy także nie wiem jak na zakolach się sprawdzi