Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze, że osoby piszące na tym tagu udzielając niby rad z "dobrego serca" to najczęściej zwykłe normictwo 5-6/10 wpisujące się przynajmniej troszkę w ten męski kanon swoim wyglądem, wzrostem, czymkolwiek. To fajnie, że z waszej perspektywy świat wygląda inaczej i wszystko można wypracować, ale posiedźcie sobie w skórze incela przynajmniej przez tydzień, to dopiero możemy zacząć rozmawiać xD

#przegryw #blackpill
  • 44
  • Odpowiedz
@Maximinus: no właśnie ja ilekroć próbowałabym się wczuć w sytuację takiej osoby, jedyne co widzę to fakt, że przesadzacie i macie zaburzony obraz rzeczywistosci. Wiem że przynajmniej część z was musi być normalnymi, choć trochę zakompleksionymi chłopakami. Energię przeznaczana na #!$%@? kobiet i typów którzy mają odwagę do nich zagadać i je wyruchać, moglibyście przeznaczać serio na doskonalenie samego siebie.
Napisało do mnie dużo osób tutaj w wiadomościach, przeglądam profile i
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: a ile masz wzrostu? o co w ogóle wam chodzi z tym wzrostem, ja raz czy dwa miałam chłopaka 180+ (ale nie podoba mi się taki wzrost), ale na ogół to 175 najczęściej XD już wam kiedyś pisałam że gdyby nie wykop nie wiedziałabym że nie można takich mieć XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@nakolkach: my sobie robimy? W sensie to moja wina, że zostałem odrzucany i wykluczany nawet z grona własnych znajomych i do teraz dysocjuję w domu? Jakie doskonalenie samego siebie? Najlepszy wiek młodego-dorosłego mam już za sobą, to nie wróci. W czasie gdy moi znajomi wychodzili z domów, chodzili na imprezy, ruchali, byli w związkach ja spędzałem dnie i noce w swoich czterech ścianach i atakami paniki które zwalczałem alprą.
  • Odpowiedz
ja raz czy dwa miałam chłopaka 180+ (ale nie podoba mi się taki wzrost)


@nakolkach: zawsze tak jest. "Miałam wysokiego ale to po prostu jakoś tak wyszło hihi, podobają mi się niscy chłopcy"
  • Odpowiedz