Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze, że osoby piszące na tym tagu udzielając niby rad z "dobrego serca" to najczęściej zwykłe normictwo 5-6/10 wpisujące się przynajmniej troszkę w ten męski kanon swoim wyglądem, wzrostem, czymkolwiek. To fajnie, że z waszej perspektywy świat wygląda inaczej i wszystko można wypracować, ale posiedźcie sobie w skórze incela przynajmniej przez tydzień, to dopiero możemy zacząć rozmawiać xD

#przegryw #blackpill
  • 44
  • Odpowiedz
@Maximinus: ale wy jestescie pusci xD nie wyobrazacie sobie jak wiele rzeczy mozna zmienic w dwa lata, w tym typie w tych pieniadzach i tym czasie zmienil bym calosc, od wygladu po mental a wlasciwie przedewszystkim mental

przegryw nie jest w wygladzie tylko w glowie, ale w dauny nie potraficie tego zrozumiec xD

zyjecie w swoim kolku wzajemnej adoracji i bijecie konia do swoich wysrywow mowiac ze przeciez cos robicie
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: nawet jeśli gość ma dobry wzrost i zmieni fryzurę zlikwiduję trądzik poprawi sylwetkę ładnie się ubierze to nie sprawi że będzie dobrze wyglądać tylko max przeciętnie.Chyba że masz na myśli cięzkie operacje chirurgiczne plastyczne operacje ortognatyczne bo gość ma cofniętą żuchwę to może mała szansa jest na te 7/10 ale to nie za 50k tylko dużo więcej.
  • Odpowiedz
@Maximinus: Zauważyłem że normickie wysrywy są podszyte paniką że ich system wyciskania soków z beciaków powili się demontuje, dlatego między wierszami można wyczytać że najlepiej żebyśmy siedzieli cicho i coś tam sobie "próbowali" aż do grobowej deski, respektując normickie społeczne status quo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Największym dla nich zagrożeniem jest upadek blupilla który ukrywa przed przegrywamy rzeczywistą eugenikę seksualną.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: @Maximinus: Często wielu z was niestety, po prostu przeszkadza, a cały blackpill jedynie pogarsza waszą sytuację, bo zamiast się wspierać to #!$%@? sobie i wpędzacie się w jeszcze większe kompleksy. Osobiście poznałem jednego typka, który całym sercem wyznawał blackpill i uwazał się za przgrywa. W mojej opinii wcale nie był jakoś bardzo brzydki, poznałem wielu gorszej urody, którzy mieli dziewczyny i prowadzili normalne życia. Poza tym gościu
  • Odpowiedz