Wpis z mikrobloga

anarchista musi umieć podnieść rękę na każdy autorytet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z szacunkiem pragnę zauważyć, że @koroluk #!$%@? w tym momencie głupoty, a ̶m̶l̶o̶d̶z̶i̶e̶z̶o̶w̶k̶a̶ ̶P̶O̶ #neuropa jest tylko troszkę mniej podatna na toksyczny kult jednostki niż #4konserwy #konfederacja; wystarczy zerknąć na tagi, takie jak #bojowkadonaldatuska, #bojowkaradkasikorskiego, na których można znaleźć osobistości trzonu ̶m̶l̶o̶d̶z̶i̶e̶z̶o̶w̶k̶i ̶P̶O̶ neuropy

w ogóle ta retoryka wyższości nad konserwami idzie w złą stronę; w gruncie rzeczy neuropa to też zwyczajna, polityczna masówka, którą wyróżniają takie perełki jak kanał koroluka, cudowny tygodnik neuropa czy osoba wspomnianego printscreena; to nadal tylko jednostki, kropla w nijakim morzu

zasługi odkucowywania wykopu neuropie nie odbieram, to jedyna dobra rzecz, którą uczyniła masowość neuropy; dzięki temu pojawiło się tu miejsce na inne opcje polityczne, w tym na nas, socjalistów

bardzo mnie zmartwiło, że post koroluka polubiło tylu moich kolegów z #antykapitalizm, c'mon guys, przecież jesteśmy jedynym ugrupowaniem na wykopie, które potrafi trzeźwo ocenić każdą sytuację ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazlibka
szalonykundellenina - anarchista musi umieć podnieść rękę na każdy autorytet ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1623178876PRlZ0pjPBvNdoGdWtCsodP.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@szalony_kundel_lenina: plusuje bo neuropa i koroluk regularnie orze kucerię. Jest tam kilka osob ktore czeszą Sośnierza do Sikorskiego czy Tuska, ale tez nie robia tego tak często zeby jakos to wyjatkowo sie rzucalo w oczy. Imo wykopowej neuropie w cholere daleko do odklejonych akolitów pokroju Lisa czy calego twitterowego spedu spod znaku silnych rakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@koroluk: @HrabiaTruposz: już na początku napisałem, że kult jest mniejszy, ale występuje; cesarza europy można traktować jako ironizowanie dla bólu dupy konserw, ale to co się działo przy okazji wyborów prezydenckich, kiedy PO zastanawiało się nad Trzaskowskim/Sikorskim to był już czysty, polityczny spam

chyba pierwszy raz w życiu ktoś mnie posadził o symetryzm; nie zgadzam się, skala jest inna, ale tendencja ta sama
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: zostawiając w tyle ironiczny charakter tagów, wciąż są to politycy którzy mają swoich fanów bez względu na to w jakiej partii będą i bez względu na to na jakim stanowisku są. Po prostu są na tyle interesujący, że ich zdanie, opinie są dla niektórych ważne. Po co przylepiać do tego PO?
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina Generalnie post ma sens, ale imo proporcje są nieuczciwe. Kult jednostkowe u konfiarzy jest przeolbrzymi i pod tym względem można ich porównać tylko z pisiorami. W neuropie jest to śladowe, a w dodatku przeważa po stronie choćby Zandberga, o ile część razemków poczuwa się do neuropejskiej tożsamości. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bardzo mnie zmartwiło, że post koroluka polubiło tylu moich kolegów z #antykapitalizm, c'mon guys, przecież jesteśmy jedynym ugrupowaniem na wykopie, które potrafi trzeźwo ocenić każdą sytuację ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@szalony_kundel_lenina: Tbh jak plusy daję dość swobodnie, wystarczy mi fragment zdania z którym się zgadzam, acz fakt faktem, neuropa aż tak mocno na autorytetach ,jak kucernia, się nie opiera.

Inna sprawa, że rzeczywiście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@EmDee: po głosowaniu KPO jako lewicowiec wiem ze zaglosowali slusznie i wszelkie inne glosowanie byloby sprzeczne z eueopejskiki wartosciami. PO za to dzielnie zaglosowalo wraz z Ziobra :-)
  • Odpowiedz
Narzekasz na rzekomy kult jednostki w neuropie, a podajesz za wzór Printscreena, który odprawiał kult w okół Czarzastego i Lewicy.


@Tajemniczy58: narzekam też na post @koroluk, a mimo to podaje przykład jego kanału jako bardzo wartościowej rzeczy; to, że jedno mi się nie podoba, nie znaczy, że skreślam całą osobę xD

uwielbienia printa do lewicy parlamentarnej nie rozumiem, jak dla mnie to bardzo szkodliwi ludzie dla prawdziwej, polskiej
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: Ale wiesz, że popieranie jakiegoś konkretnego polityka nie oznacza od razu kultu jednostki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja np. sympatyzuje z Sikorskim czy Tuskiem, ale jak powiedzą głupotę to nie będę robił fikołków godnych igrzysk olimpijskich żeby ich bronić, tylko przyznam, że palnęli głupotę. Tym się różni popierania/sympatyzowanie z jakimś politykiem z kultem jednostki.

A tagi typu #bojowkadonaldatuska są przecież w zdecydowanej większości
  • Odpowiedz
a szkoda że tak to wygląda, ciekawe jal wyglądałby wykop, gdyby liberalne autorytety miały szansę na główną. Bo niestety taka jest prawda - Metzen na główną ma szansę, Budka - nie ma. Za to bicie pompy z Mentzena - ma szansę na główną. Ale pewnie też za rzadko przeglądam tag neuropy, więc może coś przeoczyłem, o czym warto wspomnieć.


@Gaku745: Nie znam chyba żadnego neuropka, który nieironicznie wrzucałby Budkę xD
  • Odpowiedz