Wpis z mikrobloga

anarchista musi umieć podnieść rękę na każdy autorytet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z szacunkiem pragnę zauważyć, że @koroluk #!$%@? w tym momencie głupoty, a ̶m̶l̶o̶d̶z̶i̶e̶z̶o̶w̶k̶a̶ ̶P̶O̶ #neuropa jest tylko troszkę mniej podatna na toksyczny kult jednostki niż #4konserwy #konfederacja; wystarczy zerknąć na tagi, takie jak #bojowkadonaldatuska, #bojowkaradkasikorskiego, na których można znaleźć osobistości trzonu ̶m̶l̶o̶d̶z̶i̶e̶z̶o̶w̶k̶i ̶P̶O̶ neuropy

w ogóle ta retoryka wyższości nad konserwami idzie w złą stronę; w gruncie rzeczy neuropa to też zwyczajna, polityczna masówka, którą wyróżniają takie perełki jak kanał koroluka, cudowny tygodnik neuropa czy osoba wspomnianego printscreena; to nadal tylko jednostki, kropla w nijakim morzu

zasługi odkucowywania wykopu neuropie nie odbieram, to jedyna dobra rzecz, którą uczyniła masowość neuropy; dzięki temu pojawiło się tu miejsce na inne opcje polityczne, w tym na nas, socjalistów

bardzo mnie zmartwiło, że post koroluka polubiło tylu moich kolegów z #antykapitalizm, c'mon guys, przecież jesteśmy jedynym ugrupowaniem na wykopie, które potrafi trzeźwo ocenić każdą sytuację ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazlibka
szalonykundellenina - anarchista musi umieć podnieść rękę na każdy autorytet ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1623178876PRlZ0pjPBvNdoGdWtCsodP.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@am_anfang_war_napoleon: @koroluk: tak z ciekawości, nevak to też tak ironicznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szalony_kundel_lenina: ale byś mnie chociaż oznaczył jak już szczekasz (to nie ad personam, sam wybrałeś sobie taki nick), jeśli myślisz że takie wpisy były 100% poważne, to polecam ci odwiedzić szpital psychiatryczny, chociaż raczej w twoim przypadku nie będzie to potrzebne, bo od dawna siedzisz w wykopowym psychiatryku
  • Odpowiedz
@Gaku745: budki to akurat peowskie kuce też się wstydzą xD

nadal wcale nie uważam, że kult jednostki w neuropie i u konserw jest nieporównywalny; możemy się zarzekać, że wszystko jest ironizowane, ale jednak gdy przychodzi czas na bronienie platformy, jak w przypadku funduszu europejskiego, wyborów, albo gdy PO głosuje za podwyżkami za posłów, uaktywnia się polityczny spam prowadzony przez te same osoby, które tam ironizują xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EmDee: zapominacie dość łatwo ze na stole Kaczyńskiego byla zapewne oferta od Ziobry - np zakaz rozwodów albo inne ciekawostki ( ͡° ͜ʖ ͡°) rzad pisu by nie upadl, za to zablokowali byśmy rozdysponowanie FO dla całej Europy na wiele miesiecy na rzecz doraznych przepychanek politycznych. Zajebisty deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To zamień na kogoś innego, nie wiem. Tomasz Lis?


@Gaku745: Lis i Michnik to pierdołowate świętoszki i hipokryci, którymi każdy szanujący się Neuropek gardzi i opluwa. Jedyny z nich pożytek jest taki, że mają zasięgi medialne i uderzają w PiS.
  • Odpowiedz
ale byś mnie chociaż oznaczył jak już szczekasz (to nie ad personam, sam wybrałeś sobie taki nick),


@Nevak: wiesz co, akurat ty możesz mnie obrażać kiedy chcesz, bo sam sobie w twoim kierunku często pozwalam na zbyt dużo; śmiało, nie obrażę się, to nadal tylko dyskusje i nikt nikogo nie krzywdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawołać cię może powinienem, ale wtedy musiałbym wołać też inne osoby, do których piję, a wpis skierowany był przede wszystkim do antykapów; dla czystego sumienia dałem tag neuropy, żeby
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: nie oszukujemy się Lewica pobiegła pokornie z głową spuszczoną w dół, bo Czarzasty sra się wcześniejszych wyborów bardziej niż oskarżeń o współpracę z PiS. Ponadto, Razem sabotował pozostałe części lewicy, że poprze PiS BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW. PO zrobiła to co zawsze, czyli nic, ale lewica pokazała, nie dość, że się boi to jeszcze, że wewnątrz nie do końca jest tam współpraca.
  • Odpowiedz
nie oszukujemy się Lewica pobiegła pokornie z głową spuszczoną w dół, bo Czarzasty sra się wcześniejszych wyborów bardziej niż oskarżeń o współpracę z PiS


@dioxyna: powiem ci tak - nawet gdyby tak było, z czym się nie zgadzam, mielibyśmy to totalnie w dupie, bo parlamentarne gierki mają dla nas zerowe znaczenie

lewica wyniosła z tych parlamentarnych gierek coś, co faktycznie będzie miało pozytywny wpływ na życie wielu ludzi, czego reszta
  • Odpowiedz
wiesz co, akurat ty możesz mnie obrażać kiedy chcesz, bo sam sobie w twoim kierunku często pozwalam na zbyt dużo; śmiało, nie obrażę się, to nadal tylko dyskusje i nikt nikogo nie krzywdzi


@szalony_kundel_lenina: Ja jednak nie jestem tobą i potrafię zachowywać się jak cywilizowany człowiek.

a wpis skierowany był przede wszystkim do
  • Odpowiedz
@dioxyna: to bardzo wielka ignorancja posądzać ich o to w sytuacji, w której odcięli się od opozycji, ogłoszono ich judaszem, sympatykami pisu, obrzucano gównem przez miesiąc xD

nawet jeśli podkradli poparcie pisowi, to bardzo krótkotrwały ruch i oni zdecydowanie o tym wiedzą; imo, ruszyło przede wszystkim sumienie, a sumienie w polityce to rzadkość ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz