Wpis z mikrobloga

Niesamowita okazja O.o

"Witaj Drogi Przyjacielu,

Jestem dr Ted Morgan Dyrektor Departamentu Audytu rachunkowości banku z One Cabot Square, Londyn E14 4QJ tutaj w Anglii ( Credit Suisse Bank) . Piszę wam o propozycji biznesowych , które będą z ogromną korzyścią dla nas obu. W moim departamencie , jako kierownika Biura Regionalnego Greater London , odkryłem sumę 16,5 mln PLN ( szesnaście milionów pięćset tysięcy Sterling Pounds ) na koncie należącym do jednego z naszych zagranicznych klientów Późnym Mogul Biznes Pan . Miliarder Moises Saba Masri ,Żyd z Meksyku , która byłaofiarą katastrofie śmigłowca na początku tego roku , zabijając go i członków rodziny . Saba był 46 -letni . Również w chopper w chwili katastrofy była jego żona , ich ostatnie Abraham ( Albert ) i jego córka -in -law . Pilot był też martwy.

Wybór kontaktując się budzi z charakter geograficzny , gdzie mieszkasz , w szczególności ze względu na wrażliwość transakcji i poufność w niniejszym dokumencie . Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi , aby się -up do roszczenia , ale nikt tego nie zrobił. Ja osobiście przegrali sprawę w odnalezieniu krewnych , szukam Twojej zgody , aby zaprezentować Państwu jaknajbliższych krewnych / Czy beneficjent do zmarłego tak , że wpływy z tego konta wyceniono na £ 16,5 mln funtów może być wypłacona do Ciebie.

To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie . Mam zabezpieczone wszystkie niezbędne dokumenty prawne , które mogą być wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie . All I need to wypełnić swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizować go w sądzie , aby udowodnić Ci za prawowitego beneficjenta. All I wymagają teraz jest uczciwy współpracy , poufności i zaufania w celu umożliwienia nam widzi poprzez tę transakcję . Gwarantuję, że będzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiązanie , które będzie chronić komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa .

Proszę dostarczyć mi następujące , jak mamy 7 dni , aby go uruchomić poprzez . To jest bardzo pilne PLEASE .

1 Imię i nazwisko :

2 Twój Bezpośredni Telefon :

3 Twój adres kontaktowy:

4 Zawód:

5 Wiek:

7 Narodowość:

Po przejściu przez metodyczną wyszukiwania , postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję , że znajdziecie tego wniosku interesujące. Proszę na potwierdzenie tej wiadomości i wskazując zainteresowanie będę przedstawić Państwu więcej informacji .

Endeavor do let me know swojej decyzji zamiast trzymać mnie czeka .

Dziękując w oczekiwaniu swojej pozytywnej odpowiedzi .

Z poważaniem,

Morgan Dr.Ted"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach