Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki plan dla średniozaawansowanego amatora skupiający się wyłącznie na upper na 2-3 niedługie treningi w tygodniu? Cel hipertrofia.

Chce pociągnąć przez kilka miesięcy tylko górę, bo mam tam deficyty a nie mam teraz za wiele czasu. Jak mi się kalendarz rozluźni to wrócę do nóg.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
@Dar_Q: pół na pół jeśli cel hipertrofa to nie da się "niedługi treningi" :D to nie do połączenia chyba, że byś był w stanie robić jakieś serie łączone 2-3 ćwiczeń bez spadku cieżaru na nich
  • Odpowiedz
@Kasahara: No właśnie przed zamknięciem siłowni ćwiczyłem przez wiele miesięcy w superseriach i dobrze się z tym czułem dlatego myślę, że i teraz dałbym radę. W takim razie jaki plan byś polecał gdybym chciał robić bardziej hipertroficznie i łączyć serie?
  • Odpowiedz
@Kasahara: OK, rozumiem. No nic, to zacznę od Twojego a później będę się zastanawiał co dalej.
A ewentualnie jaki plan później godząc się na te dłuższe treningi i typowo hipertroficznie?
  • Odpowiedz
@Dar_Q: Jeżeli chciałbyś łączyć serie w treningu upper to chyba nie ma żadnych przeciwwskazań. A1/A2 B1/B2 itd. Tylko należało by wykonywać ćwiczenia na antagonistyczne grupy mięśniowe czyli właśnie serie łączone a nie super serie.
  • Odpowiedz