Wpis z mikrobloga

Panuje opinia, że Korwina dopada demencja i wcześniej był mądrzejszy. Nie wiem, czy to prawda. Wydaje mi się, że to wykopki kiedyś były głupsze.

Spójrzcie na to znalezisko sprzed 7,5 roku. Tytuł:

Korwin masakruje niedouczonego lewaka


746 wykopów i 178 zakopów. Treść znaleziska? Lewak pyta Korwina, czy to na pewno prawda z tym prawem Archimedesa i eksperymentem z kostką lodu, co to ma obalać mit topnienia się lodowców. Korwin w chamski sposób odpowiada, że oczywiście, że prawda.

Jednak rację ma lewak - w pytaniu zaznaczył, że chodzi o nasypanie kostek lodu do szklanki, a następnie nalanie wody do połowy, zatem kostki, niczym lądolód, wyrastałyby z dna szklanki. A wtedy oczywiście ich topnienie podniesie poziom wody. Dochodzą tu jeszcze inne czynniki, o których pisał @ghostface, oczywiście masowo minusowany przez wyznawców Korwina.

W komentarzach społeczność nie kryła pogardy do zmasakrowanego lewaka:

Albo on jest podstawiony albo on jest opóźniony w rozwoju.

Czemu mialby nie zostac wysmiany skoro sam chcial wysmiac Korwina? Chcial przycwaniakowac, ale przez wlasna glupote i ingorancje na wiedze sie upokorzyl. Proste.


Wyobraźcie sobie, że dziś ktoś wrzuca takie znalezisko. Zostałby w trymiga ośmieszony w komentarzach. Nie chcę robić kolejnego neuropejskiego circle jerku - jeden dziennie wystarczy - no ale jest to właśnie zasługa pracy u podstaw, której #neuropa oddaje się od lat. Kropla drąży skałę i w końcu mało kto traktuje dziadka poważnie.

Kiedy Korwin dwa dni temu wyskoczył z głupotką na temat CO2, to była to durnota na poziomie szklanki z kostką lodu. Po prostu społeczność Wykopu zmądrzała i już tego nie łyka.

#bekazprawakow #polityka
k.....k - Panuje opinia, że Korwina dopada demencja i wcześniej był mądrzejszy. Nie w...

źródło: comment_1623147636r1eLQDTkVm9QoLmVT9yPVj.jpg

Pobierz
  • 40
Po prostu społeczność Wykopu zmądrzała i już tego nie łyka


@koroluk: Pomijając naszą szczytną działalność, statystyczny Wykopek się postarzał. Jest tu sporo 30-40-latków, a z biegiem czasu prawie każdy się w czymś specjalizuje i zaczyna bardziej doceniać złożoność świata; Korwin wypowiada się o wszystkim, więc taka osoba ma duże szanse, że przyłapie go na gorącym uczynku w dziedzinie, na której się zna.

Niemniej tak jak Korwin już by nie przeszedł, to
@koroluk: Kiedyś w rozmowie znajomy (też w sumie ex-kuc, który mnie sprowadził na wypok) zwrócił na to uwagę jak bardzo kuce kreowały rzeczywistość. Te wszystkie mityczne "orania" lewaków to były tak na prawdę jakieś krzyki bez ładu i składu dziadka w muszce. Nie ważne co mówił, ważne że był pewniejszy siebie od rozmówcy i się głośno darł. xD

Weźmy tu za przykład słynne "rurkowce". Szczotkowski wyciągnął dane statystyczne mówiące, że ludzie
zwrócił na to uwagę jak bardzo kuce kreowały rzeczywistość.


@CzajnikZniszczenia: tak samo jak klepanie o tym jak "niewidzialna ręka wolnego rynku" istnieje i perfekcyjnie działa.

Szkoda tylko, ze ta sama niewidzialna ręka wolnego Polaka głosuje na PiS. Skoro przeciętny wyborca nie potrafi przetrawić prostej propagandy, to jak ma idealnie przeanalizować rynek i zawsze podjąć dobrą decyzję zakupową xD
@koroluk: mit mądrego Korwina wynika chyba z tego co sam przeżyłem. Gdy byłem młodym i głupim licbusem/studentem usłyszałem 3-4 jego bon moty na temat wolności gospodarczej i myślałem, ze on ma przecież rację, #!$%@? socjalizm.

A potem dorosłem, aspiruję do bycia raczej intelektualistą i zweryfikowałem, ze jest debilem. Wtedy też #!$%@?ł swoje kocopoły ale nie były słyszalne, dopiero wychodziły na zewnątrz. Dzisiaj są wszystkim znane.
@koroluk: E tam, widziałem jakiś czas temu jego występ z 2010 chyba i było spoko. Ale ani słowa o gejach czy klimacie. Kiedyś mniej się na tym skupiał. Teraz jak się dogadali z narodowcami i innymi szurami to takie tematy zdecydowanie dominują. Myślę, że kiedyś mówił więcej o gospodarce (można się z nim zgadzać lub nie) a o tych wszystkich teoriach na chłopski rozum tylko czasem wspominał- cała różnica.
No i
W sumie dzięki za uświadomienie mi, że wykop był zawsze srogim ściekiem xD


@SKYFander: Kiedyś był wyższy poziom, ale dlatego, że ludzi było mniej. Teraz jest każdy, prawie jak na fb. Momentem przełomowym była chyba patostrimy, może trochę wcześniej.
@koroluk Tzn. Kiedyś faktycznie nie miał aż takich odchyłów i miał przebłyski logiki. Tyle, że ja nie mówię o 7 latach. A bardziej o 10-12 lat temu.
Nawet kiedyś popierał szczepienia.
@koroluk: mit mądrego Korwina wynika chyba z tego co sam przeżyłem. Gdy byłem młodym i głupim licbusem/studentem usłyszałem 3-4 jego bon moty na temat wolności gospodarczej i myślałem, ze on ma przecież rację, #!$%@? socjalizm.


A potem dorosłem, aspiruję do bycia raczej intelektualistą i zweryfikowałem, ze jest debilem. Wtedy też #!$%@?ł swoje kocopoły ale nie były słyszalne, dopiero wychodziły na zewnątrz. Dzisiaj są wszystkim znane.

@iAmTS Plus jest taki, że raczej
Nie ważne co mówił, ważne że był pewniejszy siebie od rozmówcy i się głośno darł.


@CzajnikZniszczenia: To podstawowa metoda "wygrywania" dyskusji, które to z jakiegoś dziwnego powodu kuce tak uwielbiają. Krul kocha stosować ad personam i slippery slope, w połączeniu z ostentacyjną pewnością siebie i odpowiednio modulowanym tonem głosu - w zasadzie to można uznać, że przeważająca większość jego publicznych wypowiedzi zawiera w sobie minimum dwa z wymienionych wcześniej elementów.