Wpis z mikrobloga

@HeWhoRemember: wiele lat temu, ktoś mnie popchnął w ten sposób pod wjeżdżający do zatoczki autobus MPK, po meczu piłkarskim, w ogromnym tłumie. Wiecie jak się sprawa skończyła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nagrania z autobusu "zniknęły" a ja dostałem grzywnę sądową za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym.
  • Odpowiedz
@yellowshadow: nikt nie umaru wg artykułu który ktoś podlinkował wyszła z "lekkimi obrażeniami".
OP ściemnia z tagami dla plusów

The emergency services were called to the scene and took the conscious victim to hospital, where she was treated for minor injuries.


Wideo samo w sobie lekko szokujące. Ale bulwersuje raczej głupota nagrywających niż sam kontent.
  • Odpowiedz
Nie, nie żyjemy w najlepszych czasach ludzkości. Poza rzeczami materialnymi jest jeszcze zdrowie psychiczne.


@nieprawdziwymirek: uwielbiam takie #!$%@? - różnica jest taka, że przeważająca większość ludzi może sobie obecnie wybrać czy chce być szczęsliwa czy nieszczęśliwa. Jak umierałeś zaraz po narodzinach, we wczesnym dzieciństwie, z głodu, ze śmierci, czy na głupie przeziębienie nawet będąc bogaczem, albo całe życie zapierdałałeś, ale to zapierdałałeś nie wiedząc czy nie przyjdzie susza czy zaraza
  • Odpowiedz
@JimNH777 Wszystkie problemy przez ciebie wymienione są skutkiem wynalezienia rolnictwa.

Żeby nie było, w paleolicie była dosyć wysoka śmiertelność noworodków, no ale jak już przeżyjesz wczesne dzieciństwo to będziesz wiódł zadowalające życie, bez depresji. Obserwacje prymitywnych plemion przez europejskich odkrywców mówią same za siebie.
  • Odpowiedz