Wpis z mikrobloga

@Raziel92: A masz jakieś preferencje co do lokalizacji? Metrażu? Czegokolwiek? Ja np. będę teraz próbował celować w Wilanów, bo poza wyjazdem z osiedla to ze względu na lokalizację mojej pracy, będę jechał wbrew korkom.
@Vader-Poland: robotę zawsze można zmienić, aktualnie blisko metra wilanowskiej pracuje, ale nie mamy samochodu i szukamy czegoś z dobrym i szybkim dojazdem. Bez różnicy czy pierwotny czy wtórny. Trochę boli jak patrzy się na ceny Mokotów a Białołęka, ale tam dojazd jest raczej bardzo kiepski. Wilanów słyszałem że ciężko jednak wyjechać.
@Raziel92: sprawdź linię Otwocką (Wawer, Anin, Międzylesie, Radość, Miedzeszyn, Falenica), jest SKM/KM do centrum. Ale w okolice metra Wilanowska to chyba zawsze będzie szybciej samochodem.
Jak SKM cię urządza, to jeszcze Rembertów, północna część Wesołej, Sulejówek
@Raziel92: Mieszkam na Nowym Rakowie, buduje sie tutaj kilka nowych bloków, generalnie polecam, dojazd do centrum spoko, na mordor rowniez bezproblemowo, sporo lokali uslugowych, brak siłki blisko. Dziewczyna dojezdza na 7.45 do pracy na mordorze w jakies 12 min - oczywiscie autem, praca przy Cybernetyki. Autobusem od wyjscia z domu do wejscia do biura jechala jakies 30-35 min. Rowerem jakies 20 min na mordor. Mieszkanie kupione w 2016 roku za 6900