Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie szczepienia.

Znajomy szczepił się na stadionie miejskim w Poznaniu. Chciałby przyspieszyć termin szczepienia wyznaczonego na 22.06 - da radę to ogarnąć jak się tam do nich podjedzie?

Bo telefonem nie idzie się dodzwonić do nich. Chyba że jest tam jakiś alternatywny telefon?

Szczepionka to Moderna.

#szczepienia #poznan #koronawirus #covid19 #nfz #moderna
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Turbonekro no nic najwyżej zrobi się test. Bo nie rozumiem zasad lotu/wjazdu do Chorwacji. I lepiej by było to ogarnąć tak żeby mieć drugą dawkę podaną 15.06... niby po pierwszej dawce też wpuszczają ale nie wiem co na to #ryanair ?
  • Odpowiedz
@szczurek_87: W Białymstoku miałem podobny przypadek (tzn. chciałem przyspieszyć termin), gość na miejscu powiedział, że mogę iść nawet zaraz, a potem on tylko przestawi w systemie odpowiednio daty. Najważniejsze, żeby było 28 dni od pierwszej dawki. Jednakże to jest pewnie zależne od tego jak dany punkt szacuje dostępność szczepionki.
  • Odpowiedz
  • 0
@heelPTR gdzieś z tyłu głowy pomyślałem że jak bym pracował w takim punkcie... i by przyszedł ktoś z prośbą o zmianę terminu... to jak by był luz, to bym go machnął od ręki.

Zobaczy się dzisiaj jak w Poznaniu do tego podejdą.
  • Odpowiedz