Wpis z mikrobloga

Pamiętam czytałem kiedyś taki artykuł na początku lat 90 o "infostradzie" zdaję się w wyborczej. Było oczywiście o internecie którego w Polsce wtedy nie było.

Gadałem potem o tym z kumplem pijąc wino na ławce w parku. On był punkiem, ja metalem. On przeszedł kilka dużych korpo informatycznych na stanowiskach zarządzajacych min Comarch, ja też przeszedłem kilka korpo w tym największy bank na świecie. Wtedy pijąc to wino patykiem pisane wiedzieliśmy że nadchodzi przełom.

Kilka lat temu, już nie pamiętam czy w FT czy Wired był artykuł po którym miałem podobny skurcz żołądka, jak wtedy po tym słabym winie. Nie chce mi się go szukać ale opisywał on rzeczywistość, która już się zaczęła w #kryptowaluty .

To co było dla mnie najważniejsze w tym artcie to fakt że swiat produktów finansowych przyśpiesza. Że będziemy zasypywani nowymi produktami tj jesteśmy obecnie zasypywani guwnocoinami na BSC. Będzie mnóstwo różnych produktów i okazji finansowych które będą pojawiać się i znikać w sekundy, w sekundy w sensie dosłownym.

Wśmiewany tu @ZADYMIARZ_PL pokazał wam swoim botem zajawkę przyszłości.

Uczcie się od takich jak on bo w przyszłości tylko boty będą miały szansę na zgarnięcie zysków. Klikacze będą jak ekwiwalent wysyłania zleceń na giełdę pocztą polską , bimbaj xd.

Następne bańki będą być może tak szybkie że nie zdążycie trezora po tym #!$%@? krótkim kablu podłączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiadam Wam tak będzie.

#bitcoin #guwnowpis
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZADYMIARZ_PL: @atari_xd: to dlaczego bot nie ma dobrych wyników? Ludzie lepiej klikają? Nie da się zaimplementować w bocie takich mechanik jakimi posługują się ludzie?

Ja wiem, że nie da się w bocie zrobić: "jeśli Elon powie źle o Bitcoinie na Twitterze to sprzedawaj" i musi to wyłapać człowiek, ale to nieliczne przypadki i chyba większość decyzji opiera się o analizę wykresów. Czemu nie da się tego zautomatyzować?

Z tą automatyczną
@mk321: Nie chodziło mi o wyniki bota. Wiadomo że to skomplikowane. Chodzi o to że pewne rzeczy będą się dziać w ułamkach sekund i będzie to znacznie więcej niż HFT na zwykłych giełdach. Pokazały to już flash loans a to dopiero początek imho. Ten kto będzie w stanie wychwycić takie okazje, niekoniecznie chodzi mi o analizę grup na telegramie czy tweetów. Chodzi o czas w jakim będą się działy wydarzenia. Będziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mk321: Da się różne rzeczy zrobić lepiej, ale z gówna bata nie ukręcisz, jak admini 2 zleceniami kupna pompują cenę o 200% a potem zostaje tylko skupowanie ich zleceń sprzedaży to dużo się zrobić nie da. 3 miesiące temu to było Eldorado i naprawdę nawet słabym botem można było kilkadziesiąt procent zgarnąć lekką ręką.