Wpis z mikrobloga

Kończy mi się właśnie umowa z T-Mobile w nadchodzącym tygodniu i patrzę za czymś nowym. Obecnie mam Mix za 25 zł (co miesiąc doładowuje za tyle), gdzie za 15 zł z tej kwoty mogę kupić 10 GB internetu. Co brzmi tak sobie, bo to umowa na dwa lata. Zależy mi na tym, aby mieć przynajmniej te 15GB za podobną cenę. Bardzo mało dzwonię, głównie lekarz lub jakieś urzędy. Ze znajomymi przez Whatsapp lub FB.
Czy korzysta ktoś z tego Bez limitu M w #tmobile lub ma dobre opinie nt. podobnych ofert? Nju wydaje się ok, bo transfer wzrasta z czasem i można zrezygnować z umowy w każdym momencie.
#gsm
  • 6
  • Odpowiedz
@Kummernis: W Heyah masz za 20 zlotych 20 giga, w Plushu czy Nju bedziesz mial rosnace ilosci do tego wszystkie 3 maja miesieczny okres wypowiedzenia, w Plushu transfer szybciej wzrasta. Kupi sobie startery na tydzien czy dobre, sprawdz, predkosci zasieg albo w ogole wez karte, zobacz ile mialbys bonusow za doladowanie plus pakiet. Bawienie sie w 2 letnie umowy u jakiegokolwiek operatora to przeplacanie i bycie uwiazanym na cale 2 lata.
  • Odpowiedz
@Kummernis: Tak, Heyah to marka T-Mobile, tak jak Nju/orange i Plush/Plus czy Virgin/Play. Sa tez firmy niezalezne ktore korzystaja z zasiegu innego operatora jak Otvarta, one raczej siedza na sieci Plusa, zasieg ten sam ale to sa juz osobne firmy, inna usluga, troche inna relacja. Oczywiscie taka firma nie ma swoich nadajnikow, jest zalezna od Plusa tylko z kim innym podpisujesz umowy, oni awarie pewnie zglaszaja Plusowi czy maja jakies automatyczne
  • Odpowiedz