Wpis z mikrobloga

@PanProgramista: Tez wychowalem sie bez ojca. Nie mam syna ani corki. Mam siostrzenca i chrzesniaka. Zrobilem se miniwarsztat zeby sie oswoili ze subokretem czy inna wkretarka. Nawet jakby zostali programista15k czy innym doktorem to wiedza jak uzywac srubokreta im nie zaszkodzi. Jak w robocie mielismy praktykanta i on zlapal szlifierke to 3 osoby lecialy mu ja odebrac zeby sobie krzywdy nie zrobil. Wolalbym zeby czy siostrzeniec czy chrzesniak unikneli takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@PanProgramista: za mało płaskich i gwoździ rozsypujących się w ręku. No i jeszcze najlepiej jakby słoik #!$%@? był starym tawotem, ale tylko tam gdzie nie widać. Jak zapełnisz, w drugim proponuję nawrzucać różnych dziwnych elementów metalowych, które do niczego nie pasują ale kiedyś mogą się przydać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PanProgramista ostatnio z ojcem wywaliliśmy 4 wiadra takich przydasiów, stwierdził, że na cholere to zbierał w różnych pojemnikach nie posegregowane skoro w szufladach w przegrodach miał ładne czyste przydasie posegregowane kategoriami
  • Odpowiedz