Wpis z mikrobloga

Mirki, od #grafikakomputerowa moglibyście pomóc mi to wycenić?

Ogólnie rzecz biorąc to robię swój domowy projekt. Po tym co już zrobiłem, to jestem pewien, że go dowiozę, nie dla kasy, a po prostu dla fanu ;d.
Chciałbym wiedzieć jaki rząd wielkości pieniędzy potrzebuję by ktoś przygotował UI (zaprojektował, przygotował grafiki dot. UI) dla tego projektu. Projekt to przeglądarkowa gra pixelart 2D. Jeżeli chodzi o moje bieżące przemyślenia do grafiki to mam tylko zajawki z innych projektów - tak by móc określić co mi się podoba, a co nie.
Chodzi o rząd wielkości bym się nie wygłupił spodziewając się zupełnie innej ceny.
Pewnie nie szukałbym geniusza od UI, a kogoś kto po prostu chociaż ma portfolio.
Czy gdybym dodał w ogłoszeniu, że projekt jest hobbistyczny => mogę czekać długo na realizację projektu czy określiłbym maksymalną ilość zmian w projekcie to mogę liczyć na lepszą cenę? xd
#ui #grafika #design #pixelart
  • 3
@damianooo5: myślę, że wtedy liczba grafików chętnych wziąć udział maleje, bo zostają ci zajawkowicze, którzy wierzą w akurat ten projekt.
Niemniej chciałbym poznać ile mniej więcej kosztowałoby to w rozliczeniu zwykłym za kasę, tak bym mógł określić czy mnie będzie na to stać - bo obecnie to ciężko mi to oszacować. Ale słuszna uwaga, Mirku ;p