Wpis z mikrobloga

Nie jestem wielkim oredownikiem konona , ale krew mnie zalewa jak czytam komentarze gimbo-zamordystów i innych komunistycznych wiedzm , których podnieca fakt ze knur moze trafic do DPS. Ja rozumiem ze chłop jest upierdliwy dla społeczeństwa ale nie stanowi dla nikogo realnego zagrozenia nie popełnia przestepstw , co najwyzej wykroczenia. Zdaje sobie sprawe ze knurzyca jest mega upierdliwa dla otoczenia ale , zamykanie go do psychuszki to metoda rodem z najgorszych czasów stalinowskich. Oczywiscie trzeba walczyc z patologiami na szkolnej ale to za pomoca mandatów , grzywien czy skierowaniem sprawy do sadu , policjanci z trójki niestety całkowicie ignoruja wykroczenia knura , przyjada pogadaja , nawet za bezprawne wzywanie policji nie kwapia sie do wystawienia mandatu. Mam nadzieje ze zyjemy jeszcze w wolnym kraju i knur nie zostanie nigdzie zamkniety , bo w przeciwnym wypadku to moze spotkac kazdego kto jest nie wygodny. Zreszta gdyby tak łatwo mozna było zamknac do psychuszki czy tam dps u to by nie bylo pijaków i bezdomych. Moim zdaniem cała akcja do dupochron dla słuzb , licze na to ze knur bedzie mógł dalej hasac na wolności .
#kononowicz #szkolna17
  • 18
@RudaBrona: to niech wezwa policje albo podadza go do sadu jak mariusz ch , który nota bene wygrał sprawe. Konon buldupił strasznie , tak sie w cywilizowanym kraju załatwia sprawy a nie prowokuje knura , a potem nagrywa filmiki łolaboga knur mnie pobił . Zreszta te gimbusy z pod bramki nie sa lepsi od knura i na nich tez by sie znalazł paragraf.
@synbozy777: Jak by mi darli ryja i trabili pod oknem tez bym sie #!$%@?ł , nie chce tu bronic knura ale jakos nikt w takich przypadkach nie kwapi sie wezwac policji na knura alebo zgłosic sprawy do sadu jesli popełnia on jakies przestepstwo czy wykroczenie .
@synbozy777: no #!$%@? sie i co ? czy to jest przestepstwo za które trzeba gościa zamknac do psychuszki ? Pośrednia wine ponosza policjanci z 3 , jak by była wola i ochota to by dawno ustawili knura , dzieki pobłazliwosci policjantów knur czuje sie bezkarny. Knur powienien poniesc kare ale adakwatna do przewinienia , a dla niego głupie 100 zł mandatu to juz katastrofa. A tu sytuacja wyglada tak ze gosc
@Uberpartnerflota: pijacy i bezdomni nie stwarzają takiego chlewu jak kononowicz, słusznie prawisz, policja kładzie lachę na wszystko, on powinien dostawać regularne grzywny za wzywanie bez powodu policji, straży pożarnej i zakłócanie spokoju na ulicy, do psychiatryka za czasów stalinowskich a raczej za Breżniewa głównie zamykano przeciwników politycznych, Kononowicz to nikt, tylko psychol robiący chlew na osiedlu, sam jestem ciekaw co sąd orzeknie, ja szczerze bym wolał, żeby się suchodolskim zajęli
@Uberpartnerflota: Widzisz- mylisz pojęcia i wrzucasz do jednego wora absolutnie wszystko. To w takim razie ja też sobie pozwole na takie coś.

Zlikwidujmy ośrodki zamknięte. Więzienia też- przecież ci ludzie nie chcą tam przebywać. Zamknięcie jak w gułagu stalinowskim. Mandaty na pewno wystarczą. Nie chcesz mieszkać koło kryminalisty? No, trudno- musisz dzwigać swój krzyż. To wolny kraj przecież. Wolność obowiązkiem, nie prawem.

Co? ukradli Ci auto i pobili?. O jej. Ale
@dyzmund: Kompletnie nie zrozumiałeś. Czy knur popełnił udokumentowane przestepstwo za które toczy sie sprawa w sadzie ? Czy został skazany za jakies przewienienie ? W świetle prawa jest niewinny , nie jest przestepca .Popelnia co najwyzej przewinienia za które jak wcześniej wspomniałem niestety nie ponosi stosownych kar przez biernośc policji , ale to wina słuzb za co powinni tez odpowiedzec bo ulgowe trakotowanie knura to jest cyrk na kółkach i kpina
popełnił udokumentowane przestepstwo


@Uberpartnerflota: Toczyła- Nero

został skazany za jakies przewienienie


@Uberpartnerflota: Mandatów nawet nie policzę. O nerka mu nie #!$%@?, bo... niepoczytalny. Sprawa z Chodorem chyba jeszcze jest w toku.

Mama jak byłes bąblem tez dawała Ci lekarstwo na choróbsko, którego nie chciałeś. Zamordyzm stalinowski. Jak można zdrowego i normalnego człowieka zmuszać bo takich rzeczy? Tu jest podobnie. To nie jest znęcanie się nad biednym Krzysiem- misiem, a w
@dyzmund: Wciskanie szczepionki na siłę co można zaobserwować to bez watpienia zamordyzm .Jeśli knur wybiera kwatere miedzy Łosiem a Starosiukiem - jego wybór..Knur to wolny czlowiek ma prawo decydowac o swoim zyciu i zdrowiu , nie mozna go leczyc na siłę na tym polega wolnośc ze mamy prawo popełniac blędy i dokonywac złych wyborow a przede wszystkim samostanowić o swoim losie ,najwyżej później bedziemy sie mierzyc z konsekwencjami. Zamykanie knura siłą