Wpis z mikrobloga

@Hur4ggan: Oglądałem sparing Hiszpanii z Portugalią ostatnio i tylko nieudolność Moraty sprawiła, że tego meczu nie wygrali tak dwoma bramkami. Cały czas piłeczka przy nodze, wymienność podań i pozycji, momentami chcieli chyba wejść z piłką do bramki. Nie wiem kompletnie czego się można po Hiszpanii spodziewać, w ostatnich meczach przed Euro się trochę męczyli i te wyniki były średnie, bez przekonania. Jednego jestem pewien, że będzie w naszym polu karnym momentami bardzo gorąco. Spodziewam się albo sromotnej porażki jak z Kolumbią w Rosji, w 2018 roku, albo meczu typu Włochy U21 - Polska U21 na Euro za Michniewicza, czyli jedni atakują, ale nic z tego nie wynika, a my strzelamy gola po jednej akcji czy farfoclu i kończy się remisem lub wygraną Polski.

Wygrana ze Słowacją to obowiązek jeśli chcemy uznawać się za poważną reprezentację. Słowacja ewidentny dołek reprezentacyjny, dużo grajków z Ekstraklasy i gdyby nie większa ilość drużyn na Euro, to by ich nie było tutaj.

Szwecja? Wczoraj wygrali z Armenią 3:1, nie będzie Zlatana, ale bez niego uważam są mocniejszą drużyną, kolektywem. Kadry porównywalne, będzie liczyć się forma dnia, pomysł na mecz, szczęście, indywidualności, remis powinien być, wygrać też
  • Odpowiedz