Wpis z mikrobloga

Płomienie w popiół, kochankowie w przyjaciół, dlaczego wszystkie dobre rzeczy muszą się kończyć?

Ponad dwa miesiące zmagań, ponad 100 tysięcy (!) oddanych głosów, nadszedł czas by podsumować #misserathia i przyznać nagrody!

Adelaide pokonała wczoraj Mephalę (2655:878), tym samym zostając Miss Erathii! Wielkie brawa dla zwyciężczyni! Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z Wielkiej Gali Rozdania Nagród i szczęśliwe damy ze swoimi zdobyczami. Zapraszam na after party w komentarzach!

Teraz czas na część mniej oficjalną. Kiedy zaczynałem konkurs, nigdy nie liczyłem na taki rozmach. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli z Nami komentując, plusując i głosując, to głównie dzięki Wam codziennie równo o 20 mogliśmy świetnie się bawić. Szczególnie chciałbym podziękować kilkorgu z Was, którzy byli tutaj od samego początku: @Wielki_Atraktor @Myrdin @HelterSkelter88 @KonRafalHasa @Kami-chan @ApoIIyon @powiedz_rzezucha @facet_od_skrybania @aut91 @FoxX21 @4kaKasztelan @szanis_ @obludnik-rozi @Jerry664 @keyg @Khraell @Sandrinia @mannoroth @Anekito @Turambar022 @Jerry664 @TragiKomediant @HrabiaTruposz @elon_w_zbozu @Arkil @HAL10K Nie sposób wymienić wszystkich, więc jeśli Cię nie wymieniłem - wiedz, że jeśli chce Ci się to nadal czytać, to Tobie również dziękuję i o Tobie pamiętam!

Wiele osób pyta mnie o dalsze konkursy, szczególnie o Mistera (Chada?) Erathii. Niestety, ale organizacja całego przedsięwzięcia (przygotowanie opisów, grafik, listy wołanych itd.) pochłania codziennie prawie 40 minut, co niestety w połączeniu z innymi zoobowiązaniami zawodowo-prywatnymi zaczęło mnie powoli przerastać. Wobec tego w najbliższej przyszłości nie planuję organizacji kolejnych zawodów. Jednak zamiast się smucić, świętujmy! Dziś Wielka Fiesta!

Jeszcze raz wielkie brawa dla Adelaidy oraz wszystkich uczestniczek! I to by było na tyle. Cześć!

Zdzisiaczek - Płomienie w popiół, kochankowie w przyjaciół, dlaczego wszystkie dobre ...

źródło: comment_1622915815fz4ndYSU9eiZPhKEoq9mO5.jpg

Pobierz
  • 86
- Pojedynek z największą liczbą głosów: Finał Adelaide vs Mephala (3533), wielkie brawa dla Was!
- Był to jednocześnie najczęściej komentowany pojedynek (łącznie aż 59 komentarzy), ponowne brawa!
- Najbardziej wyrównanym pojedynkiem, była walka Brissa z Josephiną (279:274, 50.45% : 49:55% dla Brissy). Co ciekawe, już po czasie kilkoma głosami zaczęła prowadzić Josephina. Cóż, twarde prawo, ale prawo.
- Najbardziej jednogłośnie Cyra pokonała Syncę (1349:135, 90.9% : 9.1%). Tutaj czas już nie
pochłania codziennie prawie 40 minut


@Zdzisiaczek: Dzięki wielkie za ten konkurs :)
Co do czasu - odpocznij, pomyśl, co byś ulepszył, może w przez jakiś czas przygotuj "suche" opisy, które będą do modyfikacji w zależności od wyborów - mam nadzieję, że będziesz to kontynuował, tym razem oczywiście w formie mistera (chada) Erathii.

Jeszcze raz dzięki, na pewno zasługujesz na #thebestofmirko