Wpis z mikrobloga

#tinder #scam #scamcoin #badoo #chiny #fraud #cryptoshekel #cryptocurency

Jest to mój pierwszy wpis tutaj, więc proszę o wyrozumiałość.
Piszę posta i specjalnie założyłem konto, żeby was ostrzec.
(Miało być #anonimowemirkowyznania ale nie byłem pewny czy ktoś by mi je zaakceptował)

tl;dr Jeśli laska z Azji proponuje Ci kupno kryptowalut, wiedz, że to scam.

Sprawowało mnie z Chinką na początku maja na #baddo na samej apce popisaliśmy chwilę, następnie rozmowa przeszła na What'sapp.
Typowy small talk, pisała że jest z Hongkongu i że do Polski przyjedzie w przyszłym miesiącu w celach biznesowych.
Przez tydzień sporo pisaliśmy o tym co kto robi w wolnym czasie, wysyłała mi sporo zdjęć, krótkich filmików czy nagrań głosowych - typowe.
Wszystko po to żeby wzbudzić zaufanie.

Pisaliśmy też o seksie, o tym że ona marzy o tym żeby ojcem jej dziecka był Europejczyk.
Mieliśmy się poznać w czerwcu osobiście jak przyleci i zadecydować czy będziemy rozwijać tą znajomość czy zostaniemy "znajomymi".
Laska pisała więcej niż przeciętna dziewczyna na #tinder i sama często inicjowała rozmowę.
Wszystko brzmi legit prawda?
(Moja czujność też byłą osłabiona, ponieważ równo rok temu poznałem Białorusinkę na Badoo z którą pisałem przez jakieś 4 miesiąc, przyjechała tutaj na studia i spędziliśmy ze sobą wspaniałe 7 miesięcy. Myślałem, że znów podobnego mi się przytrafi , ale to osobna historia o #zwiazki)

Po tygodniu czasu napisała, że inwestuje w kryptowaluty i żebym ja też spróbował.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostałem pełne instrukcje co i jak instalować i jak przelewać hajsy.
"Kup 100$ na #binance następnie przelej do specjalnej aplikacji Clinic i kup krypto MEDC, wyślij mi screen kiedy się uda"
Kupiłem 100$ i przelałem.

Nasza znajomość rozwijała się, dużo pisaliśmy o wszystkim, o tym jak będzie wyglądać nasze pierwsze spotkanie, o tym że zabierze mnie do HongKongu, o rodzinie, próbowała robić wrażenie, że troszczy się o mnie.

Temat krypto powrócił.
"Hej widzisz wzrosty w aplikacji? Myślę że warto żebyś zainwestował więcej."
Ja zaślepiony emocjami i wizją, życia z Chinką znów przelałem tam pieniądze...

Zacząłem szukać i czytać trochę wiecej na temat krypto i trafiłem na posta na reddeit, że jest taki popularny scam z azji i opsiane jak wyłudzają pieniądze.
Praktycznie wszystko się zgadzało z tym co mnie spotkało.
Potem jeszcze obejrzałem filmiki na Youtube o podobnych wyłudzeniach.

Straciłem 3000$ to trochę mniej niż dwie moje wypłaty łącznie.
Proszę darujcie sobie komentarze, że jestem debilem i że mi się należało.
Wystarczający wstyd czuje, gdy patrzę w lustro.

Pogodziłem się, że kasa już jest nie do odzyskania.
Chyba że macie jakieś porady?
Możecie pisać na priv. Miło mi będzie, bo czuje się "gunwo" przez tą całą sytuację.
Oczywiście scam został zgłoszony.
Oto witryna:
https://clinic.xunta.ink/dist/#/

A to opisana Chinka:
Vixqaz - #tinder #scam #scamcoin #badoo #chiny #fraud #cryptoshekel #cryptocurency 
...

źródło: comment_1622894342xEHQhb2JbkVlruJW3oHG4H.jpg

Pobierz
  • 40
@Vixqaz: ziom współczuję, kiedyś miałem kontakt też z laską z Japonii, temat całkiem podobny ale zacząłem sugerować że mam tyle hajsu że niepotrzebne mi są jakiekolwiek super inwestycje. Kontakt na momencie się skończył. Przestałem ufać laskom po tym jak dobra znajoma (przynajmniej wtedy się taką wydawała) naciągła mnie na chwilówki po zabraniu mi podstepnie papierów do banku ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°
@KrowkaAtomowka: Nie, właśnie, nie za dobrze, mam sporo jej zdjęć, nawet takie bez makijażu z łóżka etc. nawet wyszukiwałem na google grafika czy to nie jest jakiś fake, ale nic nie udało się znaleźć.
Uwierz mi, że udawało mi się z równie ładnymi albo ładniejszymi dziewczynami umówić na mieście - różnie się to kończyło, ale nie jestem jakiś brzydal i na portalach randkowych mam jakieś tam powodzenie.
@Vixqaz: skazana już bo dowody były bezsprzeczne, jeszcze się okazało że była w jakiejś szajce która się trudziła w takich tematach ( ͡° ͜ʖ ͡°) także nauczkę jedynie mam po tym wszystkim.
często inicjowała rozmowę.

Wszystko brzmi legit prawda?


@Vixqaz: Nie, tutaj powinna Ci się zapalić czerwona lampka. Jeśli nie jesteś Chadem (a Chad wie, ze jest Chadem) to kobiety same nie inicjują kontaktu