Wpis z mikrobloga

Ehh lato się zaczęło i już zamulacze wyjechali na drogi, lecisz sobie spokojnie drogą krajową dynamicznie i oczywiście nie da się jechać normalnie bo jedzie taki wieśniak zamulacz mistrz prostej, a jak tylko pojawią się jakieś zakręty to ten debil dusi hamulec jakby miał zaraz wypaść z tego zakrętu. Serio jak ma blokować ruch to niech sobie jedzie taki jakimiś bocznymi drogami, potem ja muszę hamować specjalnie. #pdk #polskiedrogi #rower
alteron - Ehh lato się zaczęło i już zamulacze wyjechali na drogi, lecisz sobie spoko...
  • 62
  • Odpowiedz
@alteron: o boże o #!$%@? samochód mnie przytrzymał 11 sekund! A jak ja czekam 3km żeby legalnie wyprzedzić takiego debila to wszystko ok? Beka z pedalarzy
  • Odpowiedz
@alteron: Chłopie nie trzymasz odpowiedniego odstępu między pojazdami, przekraczasz dopuszczalną prędkość, szufladkujesz ludzi na podstawie marki samochodu i jeszcze się tym chwalisz w internecie.Widzę tu kompleksy i to dość spore, chciałeś chyba zaimponować, że szybko jeździsz, no gratuluję tylko nie mówcie potem, że to rowerzyści są krzywdzeni przez kierowców osobówek, bo to co pokazałeś pokazuje, że jest zupełnie odwrotnie.Uważaj na siebie, bo przy takiej jeździe sam prosisz się o wypadek, pamiętaj,
  • Odpowiedz
@alteron: ja pierd**ole sama jazda po drogach krajowych na rowerze to już samobójstwo, a jazda z takimi prędkościami i w taki sposób czyli slalomem od prawa do lewa po pasie (pewnie lustereka nie masz i nie wiesz kompletnie co z tyłu się dzieje) to już kompletne kamikadze i tykajaca bomba.

Ty chyba nie masz świadomości co dzieje już przy prędkości 30 km/h gdy spadniesz z roweru lub motoru, a co dopiero
  • Odpowiedz
@alteron tylko, czy to wina rowerzystów, że mogą legalnie poruszać się po drodze, nie ma infrastruktury dającej alternatywę, a na dodatek ilość P-4 na drogach każe przypuszczać, że produkcja farb drogowych to intratny interes.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@bylem_zielonko straszne i co, mam całe życie nie przekraczać 30 bo chlip chlip mogę się wywrócić?
Drogę znam bo jeżdżę tam codziennie, przed zjechaniem do prawej oglądałem się za siebie czy czysto.
Może po singletrackach też mam nie jeździć i nie skakać po hopach bo "widziałeś kiedyś wypadek tam" xD życie jest za krótkie i zbyt nudne żeby być taka #!$%@?ą.
  • Odpowiedz