Wpis z mikrobloga

@Tunczyk_w_puszce: wspomniałeś o Lenovo Yoga. Moja córka ma takie odwracane coś z dotykowym ekranem. Ładne, białe, lekkie (10') ale to cholerstwo ma fatalna klawiaturę, na ekran można patrzeć tylko prosto, a touchpad to jakieś nieporozumienie. Ale sprzęt ma kilka lat, więc może technologia się zmieniła.
  • Odpowiedz
etalowa obudowa to fakt, byłoby super. Dotykowy ekran mi nie jest potrzebny.


@BobAss1985: komponentowo to bez problemu. To jest żyleta: https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-ip5-14-r7-16gb-512ssd-w10.bhtml
Ale co do materiałów to musiałbyś poczytać o różnych modelach, żeby dobrać coś dla siebie. Na pewno będzie ciężko znaleźć taki eksklusiv z metalową obudową i 8-rdzeniowym procem za 3 koła. Pewnie nawet z 4500U będzie ciężko
  • Odpowiedz
@BobAss1985 to polecam wybrać się do jakiejś galerii pomacać różne opcje. Dell i Lenovo śmiem twierdzić że klawiatury będą miały nie gorsze. Jeśli coś przenośnego to koniecznie ładowanie przez USB C z power delivery - załadujesz ze wszystkiego (przez noc nawet ładowarką z telefonu napełnisz baterie). Od siebie polecę serie yoga bo mi dobrze się wpasowują w formę ładnego przenośnego urządzenia które sporo na baterii wytrzyma(mam c740).
  • Odpowiedz