Wpis z mikrobloga

@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: to skoncz jeden kierunek a potem kolejny jak bedziesz miał siły i checi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt ci nie powie co będzie za lat 10-20-30 bo o takiej przyszłości mówimy. No chyba, że Jackowski o ile wierzysz w takie bzdury :)
O ile będziesz ekspertem w jednej z tych dziedzin bo przyszłośc będzie świetlana jak będziesz przeciętny, czy słaby to znikniesz w gąszczu innych machajaych
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: wiadomo jedno. Że jak będziesz dobry to będzie dobra przyszłość. Pamiętaj że za lat kilka może byc boom na te zawodu i pojawią sie tysiace studentów i absolwentów tychże wiec jak chcesz mieć pewność, że czeka przed toba przyszłość, kariera i dobre pieniądze to musisz byc lepszym niż ci pozostali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inaczej skonczysz jako typ co reguluje napięcie taśmy w fabryce spinaczy u
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Wypowiem się ze swojej perspektywy, ja kończyłem AiR na politechnice poznańskiej na wydziale informatyki jak zaczynałem studia to nie wiedziałem jeszcze do końca co chce robić myślałem żeby iść na infe, ale nie uśmiechała mi się praca przez 40 lat siedząc przed kompem i robić kod w piwnicy więc wybrałem AiR bo myślałem ze będę sobie programował różne roboty i inne fajne rzeczy. Koniec końców na Airze mieliśmy całkiem sporo
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny:
Lepiej #!$%@? trzeć po żwirze, niż studiować na AiRze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie - po obu kierunkach raczej będziesz mógł robić to samo, jeśli nie chcesz programować to pewnie jakieś utrzymanie ruchu ci zostaje, w polsce to raczej lipna robota przez braki kadrowe i #!$%@?, za granicą podobno jest lepiej. Jak Ci się pofarci i jesteś ogarnięty to jakieś projektowanie, dobrze jest
@asdfghjkl: ee bzdura, teraz do byle gówno roboty w korpo jakikolwiek dyplom jest potrzebny, wiadomo, że bez wiedzy i tak szału nie będzie ale i tak lepiej mieć dyplom niż go nie mieć i musieć #!$%@?ć jako jakiś fizyczny robol.
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: to może bardziej mechanika budowa maszyn by Ci podpasowała, tj. po mechatronice myślę, że miałbyś szanse coś takiego robić ale bardziej właśnie w kierunku projektowania sieci energetycznych, a po budowie maszyn to chyba raczej jakieś urzączenia ale nie jestem pewien bo u nas budowa maszyn była na innym wydziale(tj. mechaniczny) a mechatronika i air na elektrycznym.