Wpis z mikrobloga

#!$%@? rodzinę. Może i carrioner czasami #!$%@? to jednak potrafie zrozumieć czemu jest taki #!$%@? cały czas i dlaczego odciął się od swojej rodziny. On się nie dogadywał z matką, z ojcem podobno miał dobre kontakty ale zmarł chyba. Ja się nie dogaduje z nikim. Odkąd pamiętam gnojony z każdej strony. Nie tylko matka, ojciec i rodzeństwo ale i inne osoby z rodziny. Często się zastanawiam czy poprostu nie #!$%@? od nich albo jak strzele magika to zostawie kartę i na tej kartce napisze coś w stylu "#!$%@? SIĘ" żeby żałowali tego co robili. #!$%@?ć moja rodzinę. Siema.
#przegryw #carrioner #rodzina
  • 12
@nietwojinteres135:

Bądź gnojony przez rodzinę

Dorośnij i stań się #!$%@?ą z zerową samooceną ratującą swoje ego krawędziowym podejściem, ateizmem i zamiłowaniem do nauki (no chyba, że nauka jest niezgodna z twoim światopoglądem, to wtedy nie)


Zrób nam wszystkim przysługę i nie udzielaj się w internecie jak już skończysz te 18 lat, świat nie zdzierży kolejnego carrionera i wejdziemy wszyscy w 4 gęstość, bo jeżeli naprawdę bycie #!$%@? na poziome zbyszka determinuje
@nietwojinteres135: Zbyszka oglądałem jeszcze zanim zaczął tracić kanały. Wtedy był jeszcze ogarnięty, widać, że sukces kanału dodawał mu pewności siebie, że jego styl prowadzenia wcale nie wynikał z frustracji, tylko faktycznie, z swego rodzaju "performence". Potem zaczęły spadać kanały i zaczęło się staczanie zbycha w dół, do miejsca, w którym jest dzisiaj. Dramy z okiem fabiana, robienie z siebie debila, wypieranie oczywistych faktów, zaklinanie rzeczywistości. Zbych przeszedł całą tą drogę żeby
@nietwojinteres135: O #!$%@?, prosisz mnie, żebym Ci streścił kilka lat działalności Carrionera.

Przykładów jest wiele, ale najbardziej wybijające się są (jeśli chodzi o naukę) tematy odnośnie psychologii, zdrowia psychiczego, emocjonalności. On traktuje terminy naukowe, jak przemoc psychiczna, lub inteligencja emocjonalna niczym inwektywy, a nie tylko zaprzecza ich istnieniu. Z resztą zobacz sobie jego odpowiedzi na filmy Awięca. Dominika Bosa można nie lubić, ale to jakie fikołki Zbych tam #!$%@?, to się
@progshock: oglądałem zbycha jeszcze zanim zrobił swój pierwszy film o pałkersonie i moim zdaniem staczać zaczął się już kilka filmów później. zobaczył, że ludziom się podobało, jak wyzywał pałkersona, więc zaczął wyzywać wszystkich za byle gówno, w tym ludzi, którzy pomogli mu się wybić. później zaczęła się era wyśmiewania feministek i klaskania korwinowi, która później przekształciła się w erę wyśmiewania wszystkich kobiet za to, że są kobietami. staczał się pomału już
@methalowiec: Nie wiem w sumie co jest gorsze. Carrioner z mocno podbudowanym ego błaźniący się w internecie, czy Carrioner rozpaczliwie ratującym swoje ego, błaźniąc się w Internecie xD.

Ale masz rację, rubikonem #!$%@? były przyrosty po #!$%@? gównem po innych Youtuberach. Na samorozpad carrionera i jego treści w internecie potężnie wpływa jego sytuacja życiowa. Jak baba mu zaczęła doprawiać rogi, to wpadały filmy o "samicach", o tym że miłość nie istnieje