Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzysta z rękawic Alpinestars SP8 v2?

Kupiłem ostatnio, zrobiłem w nich jakieś 800km i cały czas czuję kłucie w małym palcu ~2cm od paznokcia. Zastanawiam się czy ktoś miał podobnie, i czy ten problem minie wraz z ułożeniem się rekawic. Jest to odczucie jak by skóra w środku rękawicy miała jakiś "zadzior". Jedyny powód dla którego tego jeszcze nie zareklamowałem to fakt iż w drugiej rękawicy problem również występuje, jednak objawia się dużo łagodniej. Niestety nie jestem w stanie "wywrócić" problematycznego palca na lewą stronę i sprawdzić jak to wygląda od środka

Chciałem kupić coś droższego, a wychodzi na to że rękawice "4biker" po taniości są wygodniejsze xD

#alpinestars #motocykle #pytanie
  • 4
@ninjav9max: Jak przymierzałem w sklepie to też nie czułem ;p Nie jest to mocno uciążliwe, jednak wczoraj siedziałem w siodle 11h z przewami na tankowanie i kebsa :P i dało się odczuć.
Irytuje mnie fakty że chciałem kupić sprzęt "lepszej" firmy i trafia się taka sytuacja jak w moim opisie
@Delfin17: Nie cisnęły mnie, leżały wręcz wzorowo, ale reklamowałem dwa razy bo puszczały szwy na mankiecie. Leżą teraz gdzieś pieprznięte a jeżdżę w połowę tańszych Shimach i po wypłacie jadę po następne ;).