Wpis z mikrobloga

@Decode a przepraszam. Poznałem niedawno kobietę która, do 30 roku życia nie uprawiała, sexu i nie chodziła na, randki, później nagle się ocknęła ze nje chce sama spędzić zycia i była pod tym względem bardzo, zdesperowana. Nadal trochę jest :)
@DurzyHarakter30 oczywiście, że tak. Ja mogę ci dać wiele przykładów, które przedstawia co ja pisze. Miedzy innymy z tym zainteresowaniem na spotted.

Wasze teorie natomiast nie da się potwierdzić, żadnym dowodem i źródłem informacji. Obydwoje wiemy, że ona nie istnieje jak taki gej kolega prawaka. Oni nawet siecz nimi nie zadaja, dla nich to cos obrzydliwego i nie moralnego. Najchetniej to, zeby z domu nie wychodzili. A przyjaźnić sie z nimi maja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konopiapolska: Znaczy zależy jak definujesz przegrywa, bo z definicji to każdy nim jest, ty też

@KoparaOpada: oj tak tak wytepcie spermiarzy, na wykopie znów ta sama gadka czyli speemiarstwo to wina facetów itd. Nie to nie prawda, spermiarze wzięli się z choroby psychicznej, która została stworzona przez cywilizację wyścigu szczurów, a hipergamia u kobiet jest bardzo ścisła, no i też ewolucja, blackpill ma tu dużo do gadania ale to ogółem