Wpis z mikrobloga

Pielęgniarka przy szczepieniu #pfizer pięknie mnie oszukała c: mam irracjonalny strach przed igłami, chwilę przed wejściem do gabinetu brak kontroli oddechu weszło tak mocno, że pojawiły się pierwsze zawroty głowy, nie było hiperwentylacji, ale każdy mięsień był ściśnięty
Wchodzę i pielęgniarka widzi, że obsranie jest grane i wyjaśniam słabym głosem, że nienawidze igieł XD a ona 'ale żadnych igieł nie bedzie! Nie będzie kłucia! Proszę siadać', siadam z mega zaskoczeniem i przez jej twierdzenie cały stres odszedł. Gdy tylko doszło do mnie, że halo, przecież to szczepionka, przecież tego doustnie nie będą podawać, już podejrzliwie się rozglądam, ale szybciutko przetarła mi ramię i się wbiła. Zrobiła mnie jak dziecko XD
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peoplearestrange: nie, głupi jaś przy operacji, i mogę powiedzieć, że to chyba było najlepsze co mnie spotkało xD błogi stan mocno. Ogólnie miałem tak wywalone, że mnie lekarz po kolanie "oprowadzał" a ja byłem zafascynowany xD
  • Odpowiedz
@chillipickle: Też trafiłam na specjalistkę! Zaraz po wejściu do gabinetu się upewniłam, że ona na pewno ma duże doświadczenie i robi bezbolesne zastrzyki (po to, żeby mi przytaknęła i żebym się uspokoiła). Ona, zapytawszy czy się boję, zaczęła mi mówić z taką żartobliwą pogardą, że ta szczepionka to „żart, nie zastrzyk”. I ten ton głosu, który sugerował, że aż żałuje, że się nie może poznęcać nad pacjentami tak mnie zbił
  • Odpowiedz
co wy macie faceci z tymi iglami?


@TantnisKrzyzowiaczek: Mi przeszedł stres przed szczepieniami jak zdałem sobie sprawę, że co jeśli będę musiał kogoś obronić, albo komuś pomóc? Jam mam to zrobić bojąc się widoku igieł, krwi, psów itd.
Przecież nie #!$%@?ę jak baba
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: srigieł
Widok krwi może powodować niepotrzebny wyrzut adrenaliny w reakcji walcz albo uciekaj, a nagły spadek ciśnienia - omdlenie. Niewyćwiczona psychika nie ogarnia ciała, chłopcy mdleją.
Taka cena za bycie płcią która nie jest pasywna w obliczu zagrożenia
  • Odpowiedz