Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: @droid43210: Ogólnie to chodzi o to że ja się nie znam na takich rzeczach, robi to pewny odklejony artysta jaracz, i chce mi to sprzedać za 500 zł, ale twierdzi że jest to wartę 2 tys i tak chciałem się zorientować czy to faktycznie moze mieć taką wartość? wygląda obłędnie według mnie
@#!$%@?: To rzeźba która dobrze wygląda przed minimalistyczną willą znanego artysty. A jak ją postawisz przed przeciętną p0lską chałupą zaraz obok trampoliny brajana i leżaka no to cóż... Troszkę gorzej.
@elgebar: Nie jestem artystą, pewien człowiek robi takie erotyczne posągi i zastanawiam się czy warto to kupić, zaproponował mi cenę 500 zł i zastanawiam się czy brać, mówił że warte to jest 2 tys i tak chciałem zaczerpnać opini
@#!$%@?: Sama rzeźba ładna, ale fakt, że akurat stamtąd musi lecieć ta woda już jest takie meh. Tak czy owak za 5 stówek bym wziął :3 Zakładając, że masz ogródek czy działkę do postawienia jej (trochę się jednak zgodzę z kolegą L3gion) lub czas i miejsce żeby sobie ją potrzymać i wystawić za wyższą cenę.
@Abstrakt: Przyznam że pomysł z tą wodą był mój nie jego, na życzenie może coś takiego zrobić, kupię, mam spory sad więc będzie wyglądać bardzo dobrze, a fontannę to raczej postawie obok.

@111aaa111: Dzięki za opinie, bardziej to dla siebie chciałem, tyko nie do końca wiedziałem ile wartę są takie rzeźby z gipsu.

Swoją drogą facet ma sporo fajnych prac, może jutro jak będę miał chwile to wrzucę do oceny.
@#!$%@?: Jeżeli to jest gips, czy cokolwiek innego zmieszanego z gipsem to absolutnie nie nadaje się do zamontowania na zewnątrz. Nawet jak zaimpregnujesz, pomalujesz i daszek postawisz to gips będzie ciągnął wodę i z czasem się rozpadnie. To jest bardzo nietrwały materiał, przemyśl to zanim wywalisz kasę. A co do gustu to nie mam zdania