Wpis z mikrobloga

Pedofile wylęgają się jak ślimaki po deszczu dzięki akcjom takich ugrupowań jak ecpu polska, cgu polska i inne. Na filmikach nagrywanych podczas spotkania z delikwentem widać, że znaczna większość jest niepełnosprawna umysłowo do tego pewnie dochodzi szereg zaburzeń psychiczno-społecznych. Każdy wie, że aby wpaść metodą na wabika no to trzeba być debilem. Jest również małe grono osób, które z pozoru wydaje się nie odbiegać od normy społecznej. Szczególnie zainteresował mnie ten 35 letni mężczyzna, który się tasował do młodych nastolatek i wysyłał im penisa we wzwodzie jednocześnie twierdząc, że to nie był on i jak już to robił to z nudów. Chłop ma podobno atrakcyjną żonę. Czy w takim razie takie 12-13 latki rzeczywiście są złotą rybką dla mężczyzn? Co może ich podniecać? Uległość, ciasna, mała pipka? Jestem przekonana, że gdyby mogli to by dymali po same kule. Co o tym sądzicie? Dziewczyny w jakim przedziale wiekowym są dla was najbardziej atrakcyjne?

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki #tinder #badoo #malolatkipersymonki

Jakie dziewczyny są topkami?

  • do 15 roku życia 10.7% (48)
  • od 16 do 20 roku życia 47.7% (213)
  • od 21 do 25 roku życia 28.6% (128)
  • od 26 do 30 roku życia 3.6% (16)
  • 30+ i jadymy z milfetkami 9.4% (42)

Oddanych głosów: 447

  • 26
Uległość, ciasna, mała pipka?


@dupa_karuzela: + 'griefing'? wandalizm? xd
Mam na myśli czerpanie korzyści z tego że niszczy się abstrakcyjną czystość takiej dziewczynie. Czyli jakby nie patrzeć chęć wyrządzenia krzywdy długoterminowej, nawet jeśli tak młoda dziewczyna nie będzie czuła się wykorzystana 'niedługo po'. A i tą czystość określamy chyba stan wiedzy takiej ofiary. Że daje się jej jako "ten pierwszy", coś co jest jeszcze jej nieznane.
Ludzie chyba mogą stworzyć unikalną
@dupa_karuzela: bo są retardami i mogą zaimponować tylko 12-13 latkom, jakakolwiek inna laska znając obycie mężczyzn zwykle takowych wyśmieje, bo pewnie nawet nie potrafią wzbudzić współczucia
jeśli chodzi o stopień atrakcyjności to młode są zwyczajnie najładniejsze, po 24 roku życia kobieta może się równie dobrze zmienić w komodę i sprzedać się agata meble tłumacząc sobie że to taki sam sexworking co w latach studenckich

a presupozycja że są retardami wynika z