Wpis z mikrobloga

@blackabigail: akurat wydaje mi się ze Krzysiek nie jest życiowa ciapa tylko prowadzi własny biznes i raczej dobrze sobie życiowo radzi. Mam tylko wrażenie ze jakoś pempowine ma nieodciętą od mamusi. Tak realnie patrząc jakbym miała wybierać między ustatkowanym chłopem chętnym założyć rodzine a wiecznym imprezowiczem to mimo ogromnej sympatii do Krystiana wybrałabym Krzysia ;)
@Lolek1011 Dziwny masz nick jak na kobietę xD Krystian przynajmniej jest szczery do bólu,Krzysiek fałszywiec,do jednej bajerował ,z inną ją obgadywał.Tylko skakał z kwiatka na kwiatek.Sarze też obiecał że ja uratuje jak coś,jednak wybrał na rajskim Sida.Jak odgadywał,to nie był w stanie się do tego przyznać,nawet jak dziewczyny wszystko widziały .Bez honoru facet.
@Lolek1011: co z tego ze ma biznes? W gratisie z nim dostajesz przyklejona mamusie, takie trojkaty nigdy nie koncza sie dobrze. Jest zaklamanym, dwulicowym donosicielem, startowal do kazdej, kazdej cos obiecywal, nie potrafi podjac zadnej meskiej decyzji, jest podatny na manipulacje, nie jest zbyt inteligentny. Skoro taki skory do zakaldania rodziny to chyba cos z nie nie gra skoro do tej pory jej nie zalozyl ( ͡° ͜ʖ ͡
@mystery_26: serio uwazasz ze jesli ktos ma 27 lat i nie zalozyl jeszcze rodziny to jest z nim cos nie tak? Ogolnie zgadzam sie, ja za nim nie przepadam ale stawiam sie tutaj w sytuacji Baski ktorej podobaja sie oni obaj a ona jest wrecz zaslepiona jesli chodzi o Krzysia - wtedy skoro sama jestem gotowa na zalozenie rodziny i stablizacje to wybieram pewna opcje.. wiec nie zdziwiloby mnie tak bardzo
@Lolek1011: jesli ktos chodzi i bredzi ciagle o tym ze chce rodzine, przedstawia siebie w samych superlatywach a mimo to jest singlem to tak, wg mnie cos jest z tym czlowiekiem nie tak. I wg mnie baska nie jest nim zaslepiona tylko traktuje go jak przyjaciela geja - typowy friendzone. Nie ma sie co spinac - ja tego cwaniaczka nie toleruje i zdania nie zmienie. Wszystko sie niedlugo wyjasni - kto,
@Kasia889: np po hp2 Ania i Ivan ujawnili się jakoś po tygodniu, dwóch na insta mówiąc że chcieli dać 5 minut wygranym Beacie i Arturowi i chcieli zaczekać ze swoim ujawnieniem się.