Wpis z mikrobloga

@Meybah: U Wildera stabilnie. Na pewno jest przekonany o tym że Malik Scott przygotuje go lepiej niż Breland. Konferencje będą podchodzić pod znęcanie się nad psychicznie chorym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomaszHajto111: Wątpię. Te rękawiceFurego rzeczywiście są dziwne, on ma je chyba bardzo luźno założone bo rękawice się nie wyginaja pod takim kątem. Przynajmniej nigdy czegoś takiego wcześniej nie widziałem, ale pewnie jest na to jakieś wytłumaczenie (no i to było w 1 walce, w 2 nic takiego nie zauważyłem)
@Meybah: nie ma co skreślać wildera Fury po dwóch walkach pewnie już znalazł na niego sposób ale wilder może wypuścić petarde i posłać go na dechy jeśli wyjdzie do ringu z takim nastawieniem jaak do pierwszej.Szkoda ze teraz #!$%@? takie głupoty bo w ringu po walce normalnie sie wypowiedział
@Meybah: #!$%@? od rzeczy, ale faktem jest że 2 drugiej walce wyglądał jak kupa gówna i stać go na lepszy występ. Ta rękawica Furego tez dziwnie wygląda, ja tu podstępu nie widzę tylko za luźną rękawicę. Breland to #!$%@? nie trener skoro po walce wyciągał szczegóły z szatni, szkoda że Wilder nie wziął teraz porządnego trenera przed rewanżem.