Wpis z mikrobloga

Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu. Jedni spędzają czas bezproduktywnie - maszerują w procesji. Inni produktywnie - na piwku ze znajomymi. W tle tęcza. Jak widać, katole się od niej nie spaliły. Także ona nie spaliła się od katoli, choć w przeszłości różnie bywało.

Tak mogłaby wyglądać cała Polska. Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody, o tyle prawa notorycznie blokuje tęczowe marsze, lub nawet rzuca w nie kamieniami.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
k.....k - Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej...

źródło: comment_1622704694XSSjUt9emZZQSxc7nXLVTx.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
Przypominam zdjęcie, które swego czasu wywołało migotanie kloaki u polskiej prawicy. Cóż za upadek obyczajów!

W rzeczywistości przedstawia ono coś pięknego. Każdy robi to, co chce, i nie wchodzi na głowę drugiemu.


@koroluk: dlatego prosze was kulturalnie tolerancyjni leworeczni...odpier&&&& sie od moich pieniedzy i mojego portfela ;]
  • Odpowiedz
mi chodzi tylko to, że nie jesteś jakimkolwiek liberałem społecznym póki dajesz #!$%@? o takie rzeczy


@whoru no to nie jestem, #!$%@? mnie to. jestem plującym na sektę ułomów która rujnuje ten kraj

Tylko życzę Tobie byś przez swoją bańkę informacyjną nie popełnił jakieś dużego życiowego błędu


@CzyWszystkoJestJuzZajete: xdd
  • Odpowiedz
@koroluk: istnieje także potwierdzone dobre dzialanie wiary na psychikę człowieka - bez wnikania szzegółowo której( oczywiście TYLKO gdy ktoś ma do niej zdrowe podejście, a dana wiara opiera się na ogólnie przyjętych normach).

Tak że jak płytko ocenimy: oni wierzą w coś czego nie ma, to luz. Bezproduktywne.
Ale jeśli głębiej, wśród nich są tacy którzy wierzą w stawianie na pierwszym miejscu bliźniego i chcą do tego dążyć, to raczej już nawet bardziej niż produktywne działanie.

A piszę to jako ososba która uważa, że katolicy, wierni, w Polsce powinni się zbuntować przeciwko pedofilii wśród księży a przede wszstkim przeciwko karygodnemu ukrywaniu i chronieniu systemowym takich zwyrodnialców(co oceniam jako krzywdzenie na równi - lub właściwie nawet gorzej - z bezpośrednimi spracami). Bunt widziałabym jako: niechodzenie do kościółków, niefinansowanie, wypisywanie z religii, brak chrztów, komunii. Aż do wyrugowania
  • Odpowiedz
istnieje także potwierdzone dobre dzialanie wiary na psychikę człowieka - bez wnikania szzegółowo której( oczywiście TYLKO gdy ktoś ma do niej zdrowe podejście, a dana wiara opiera się na ogólnie przyjętych normach).

Tak że jak płytko ocenimy: oni wierzą w coś czego nie ma, to luz. Bezproduktywne.


@kosmik: czyli krótko: choroba psychiczna

Ale jeśli głębiej, wśród nich są tacy którzy wierzą w stawianie na pierwszym miejscu bliźniego i chcą do tego dążyć, to raczej już nawet bardziej niż
  • Odpowiedz
"Niestety, o ile lewa strona toleruje katolickie gusła i pochody"


@Mr--A-Veed: Ciężko tolerować odwieczne nazywanie choroba, dewiantami, czy ogólna pogardę dla praw człowieka, próby dzielenia społeczeństwa na "my kontra wy".
  • Odpowiedz
@ZuyKefrus: Nietolerancja prawicy: twierdzenie ze sa dwie plcie
Nietolerancja lewicy: #!$%@? bialych w usa z marszu jako rasistow xfobow i generalnie wszystko co tylko sie da i generalnie mozna im pluc w morde za sam kolor skory

Takie #!$%@? mozna w kazda strone, i w kazda strone ma tyle samo sensu; 0
Ale ofc najlatwiej mowic my dobrzy wy zli
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra pies jeb*ny Koroluk na czarno i elo. Co więcej lewicowe poglądy nie są tego przyczyną, przyczyną jest hipokryzja i obrażanie ludzi innego zdania
  • Odpowiedz
przyczyną jest hipokryzja i obrażanie ludzi innego zdania


@xPekka: czemu szkalujesz katoli?

Niby nawołujesz do pojednania i zakopania toporów wojennych (co jest dobre), ale jednocześnie wywyższasz się, obrażasz drugą stronę - tak to się niestety nie dogadamy ( ͡°
  • Odpowiedz