Wpis z mikrobloga

5 doba po wyrwaniu 8.
Szczekoscisk pozwala mi otworzyć jape na Max 1 cm i to na siłę
Ból gardła
Uczucie naciągnięcia w okolicach wyrwanego zęba
Szew na dziasłach wygląda jakby był z nim zeszyty policzek
Jedzenie to wyczyn, przełykanie też chyba że uloze szyje tak że dostanę skoliozy

#zdrowie #zalesie #stomatologia
  • 34
  • Odpowiedz
@bizonsky: miałem wszystkie 4 ósemki wyrywane przez 4 tygodnie, w tym dwie chirurgicznie przez nacięcie dziąsła, 3 dni po wyrwaniu już normalnie mogłem jeść, więc albo masz niską tolerancje bólu albo stomatolog coś skopał
  • Odpowiedz
  • 0
@MTGrubas relacje ludzi z wyrwanymi dolnymi 8, każdy organizm reaguje nieco inaczej i próg bólu, ani to ze #!$%@? coś dentysta moze nie miec tu nic do rzeczy
  • Odpowiedz
sam o to prosiłem i z perspektywy czasu to lepszy wybór niż robienie raz jednej raz drugiej.


@MarcelFerry: ale uzasadnisz jakoś ten lepszy wybór? Jadłeś przez tydzień dwa jogurty i tramal, co skutkowało halunami xD
  • Odpowiedz
@bizonsky: wyrywałem 3 ósemki i ogólnie do przeżycia. Przez 2-3 dni trudności z otwarciem gęby i jedzeniem, wszystko ciąłem na małe kawałki i żułem przeciwną stroną. Ketonal na noc w 1-2 dniach, w dzień do wytrzymania. No i ryj opuchnięty mocno. Ale każdy przechodzi inaczej, także GL HF ziomeczku
  • Odpowiedz
  • 1
@SkrytyZolw Pan doktor mówi że jest spoko na tyle na ile pozwala mu w moje czeluści zajrzeć szczekoscisk, doradzał żeby póki co kontynuować w razie bólu ketonal albo ibuprom i płukać często jake ustna
  • Odpowiedz