Wpis z mikrobloga

Jak zacząć konwersacje z dziewczyna z którą wymieniłem kilka wiadomości (ona napisała pierwsza) i teraz od dwóch dni do niej nie napisałem (troche ją olałem) (poznałem ją na ognisku i sie przytulaliśmy, chyba chce coś więcje) #podrywajzwykopem


@wojstenik: To nie jest "zaczęcie konwersacji" ale kontynuacja.

Ja tam bym napisał, że skoro ognisko za wami to czas na coś przy normalnym stole, z nieplastikowym talerzem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@jmuhha tylko mam do niej 30km, a ona nie ma samochód, mieszkamy na wsi i nie wiem gdzie bym mógł ją zaprosić


@wojstenik:
Na sianko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak generalnie to utrzymuj kontakt, chocby zdawkowy, ale jednak. Rozowa poczuje ze straciles zainteresowanie albo sie nia bawisz i Cie oleje. Jak bylo przytulanie, jesli pisze do Ciebie pierwsza, to jestes OPie w domu.
@wojstenik:
Tego to jej nie mow ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz OPie na serio niewazne gdzie ja wezmiesz, ale wez sie mirku zmobilizuj i sie z nia spotkaj. W takich sprawach trzeba dzialac zdecydowanie i w miare szybko. Okienko czasowe na tego typu akcje nie trwa zbyt dlugo. Pilka po Twojej stronie mirku, granie na czas to spadek z ligi a nie mistrzostwo. Do roboty.
@Sefton ja całe życie byłem sam i nie umiem w randkowanie


@wojstenik: A kto umie? Ci, którzy zagadują do każdej dziewczyny, nawet jak siedzi ona w Toi-Toi? Wzorów tyle ile partii w szachach.

O czymś pewnie rozmawialiście na ognisku?
@Sefton no gadaliśmy o tym że nas bolą plecy(może wysłać mema o bolących plecach)


@wojstenik: Mema? Chcesz z nią grać w remake Starcraft?

Jak masz coś wysyłać to link do maści, plastrów na ból pleców a za tydzień poradnik do masażu?
@wojstenik:
Jeśli nie masz doświadczeń, to wierz mi lub nie, ale właśnie przyszedł moment który oddziela chłopców od mężczyzn. Umów się, utrzymuj kontakt wzrokowy, inicjuj kontakt fizyczny, w odpowiednim momencie pocałuj. Memy i heheszki to sobie zostaw na trollowanie na vikopie, co miałeś ugrać przez telefon już ugrałeś. Parę kolejnych tygodni śmieszkowania na komunikatorach może Cię zaprowadzić co najwyżej do friendzone'a.