Wpis z mikrobloga

@Olostro: Tam , gdzie mnie nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę szkoda mi było czasu na śledzenie tagu ,uczestników. Odcinki łykałam hurtem i po łebkach, live sporadycznie.
@Allaska: no to jak slabo sledzilas te edycje no to ci mowie ze miedzy nimi byla iskra. Na fake streamie byla rozmowa gdzie mowili ze sie sobie podobaja i gdyby nie Krystian to Baska wybralaby Krzyska ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedys byl lajw na insta gdzie smalili cholewki do siebie, byly teksciki z drugim dnem, jakies usmieszki. Dlatego nie zdziwilabym sie jakby okazalo sie ze sa razem.
@deyna123: Jak brat Simona to wkrętka na 100 % ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ja akurat trafiłam kiedyś na jej rozmowę z Marcinem i w zasadzie było bardzo podobnie , Marcin od początku zresztą nie ukrywał że Basia jest w jego typie.Owinęła sobie Basia tych facetów wokół palca ,z jednym śpi , drugiego
@Olostro: aaaaaa ok! Bo zaczales mowic tu o bibi i simonie a ja tutaj tego watku nie poruszalam wiec nie wiedzialam o co chodzi. Nie no widzialam insta story i wyglada na to ze sie pogodzili ale tak naprawde nie wiadomo czy sa na stopie kolezenskiej czy wrocili do siebie. Odpowiedz dostaniemy jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deyna123: To był tylko program a relacje jeśli chcesz będziemy kontynuować gdzieś indziej. Jak chcesz to możemy bardzej prywatnie na facebooku. Z tym, że musimy sobie obiecać, że informacji które sobie tam przekażemy nie ujawnimy nigdy na wykopie nawet jeśli się pokłócimy bo chyba Ci na tym zależy.
Skoro Baska milczy na ten temat , nie wiem czy to coś poważnego.Jego ideałem kobiety była wysoka brunetka,oby się Baśka nie zdziwiła jak jej koleś powie, że to nie to.Zresztą takie relacje na odległość nie mają sensu, zwłaszcza po programie , czeka ich dużo pokus.