Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olostro: możliwe. Ale nie znam ani jej, ani jego osobiście. Możliwe, ze Krzysztof jest w stanie przymknąć na wszystko oko o ile mu się kobieta podoba. A możliwe, że berbelucha na co dzień nie pije w opór i jest nawet do zniesienia przez normika. A możliwa jest też twoja wersja.
@galileon: To zależy ile się będą ze sobą widywali jak co dzień to on tego nie wytrzyma bo mu będzie wszystko wytykała a póki co chyba nie mieszkają razem więc jeszcze to wytrzyma długo.
@galileon: Podejrzewam, że ze strony Krzyśka związek z Bachą to bardziej strona ekonomiczna. Często w tym programie widać po nim że pod maską kreowanego maminsynka jest wyrachowany cwaniaczek
@pikas24: Baśka wydawała się taka prawdomówna, a okazuje się, że mówi to co każdy chce usłyszeć.. Marcinowi mówiła, że przecież nie obiecywał nic Natalce, cały czas się trzymała z Karą a na pandorze nagle święta Barbara, bo Natalia to jej pokrewna dusza xd pfff straszna dwulicowość. Basia to była moja ulubiona postać HP, ale po jej powrocie to się zupełnie zmieniło
@Pufin876: Ja od początku bacholca nie lubiłam, choć krystiana jeszcze bardziej. Jednak od kiedy wróciła i częściej zaczęłam oglądać live'y to Krystian zgarnął moją sympatię, a baśka oficjalnie jest dla mnie na ostatnim miejscu dziewczyn wszystkich edycji, nawet po psychosoni. To co napiszę będzie okrutne, ale z perspektywy czasu nawet rozumiem Krystiana w tym, dlaczego nie przejął się tak bardzo gdy ona się topiła.
@Olostro: @galileon: a moim zdaniem on chce teraz ratowac swoj wizerunek zeby wszyscy nie mysleli ze jest takie #!$%@? jak w programie i odbil 'najlepsza' laske w programie - i pewnie dlatego celowo wrzucal na stories te pijackie filmiki na ktorych widac Baske bo kto normalny wrzuca takie badziewie na instagram