Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: Tak samo mascarpone, smakuje jak naturalny smak, imo 90% smaków kfd to gówno. Godne polecenia to jagodowy, czekoladowy i ciasteczkowy. Reszta smakuje jak rozmoknięty karton.
  • Odpowiedz
z kfd najlepsze smaki to dla mnie: biała czekolada, kokos i ewentualnie czekolada. Smak waniliowy ma taki chemiczny posmak, najgorszy jest karmel, który ma posmak takich tanich wafli.
  • Odpowiedz
@BillyGugu ja tam nie kumam tego marudzenia nad smakiem wpc xD nawet mlekovita, 3 klasy gorsza w smaku od kfd byla dla mnie ok. Przeciez to trzeba rozrobic, wypic i zapomniec, a nie rozkminiac czy jest wystarczajaco pyszne w skali ulańsztajna xD cieszcie sie ze w ogole sprzedaja to w jakis smakach ;p
  • Odpowiedz
cieszcie sie ze w ogole sprzedaja to w jakis smakach


@hesuss: ale to nie jest laska, ze idzie to w smakach. Druga sprawa, jak zamawiasz towar, ktory nie jest zgodny z opisem to machniesz reka bo w sumie to #!$%@?. Nie wazne, ze koszula miala byc biala a jest sraczkowata bo po co spuszczac sie nad kolorem :)

Przeciez to trzeba rozrobic, wypic i zapomniec, a nie rozkminiac czy jest wystarczajaco pyszne w skali
  • Odpowiedz
@BillyGugu ojezu, jak sie zesrales.
Ja tylko mowie, ze dla mnie smak wpc jest sprawa trzeciorzedna, bo to odzywka, suplement, dodatek i ma po prostu dostarczac bialka, a na wykopie non stop lament "ze to niedobre, to niezgodne z opisem, to za slodkie, to za malo slodkie, a jakie polecacie, a jakie odradzacie" jakby to mialo jakies znaczenie. Nie szkoda Wam energii na takie rozkminy i rozczarowania?
Juz pomijam fakt, ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BillyGugu: kfd powinno zrobić zbiór wszystkich smaków po 50g. Nawet niech to kosztuje więcej ale przynajmniej każdy dobrał by swój smak. Ja zawsze kupuje czekoladowe bo tam nie ma co #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@BillyGugu: Gdybyśmy znaleźli patent na zadowolenie wszystkich kubków smakowych wszystkich 7,8 mld ludzi to w naszej ofercie mielibyśmy jedną wersję smakową. Skoro jednak pytasz to zdradzę Ci kilka szczegółów: wybierając ten smak w degustacji brało 5 osób. Jednej nie posmakowało, druga mówiła, że taki-se, a trzy pozostałe, że zajeb!sty. Wybór smaku to sprawa indywidualna, chociaż z drugiej strony przy takich pytaniach zastanawiam się dlaczego nie ma tylu podobnych wpisów odnośnie
  • Odpowiedz
@KFD_pl: robcie sobie patenty jakie chcecie ale jak piszecie jaki cos ma smak to niech to bedzie ten smak ¯\_(ツ)_/¯
A zamiast patentow to moze najpierw skonczcie robic fikolki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@hesuss no gościu jak ktoś pije to może smakowac jal gowno bo weźmiesz szota i tyle, a jak ktos uzywa do plackow jakichs np to juz nie teges
  • Odpowiedz
@KFD_pl: podsumowując, te cholerne wykopki znowu napisały coś nie tak o naszym białku! jak to możliwe, że ktoś śmiał w ogóle napisać negatywną opinię o KFD!!!!!!!!11111 inni sypią TYSIĄCE dodatków a my tylko białeczko

ps. może zmień przeglądarkę bo recenzje każdego produktu spożywczego w tym piwa i mrożonej pizzy znajdziesz tutaj oraz setkach stron
  • Odpowiedz
@wrobel28: @BillyGugu mnie zawołał, więc odpowiedziałem. Nie rozumiem w czym problem. Myślę, że najlepszym podsumowaniem będzie to, iż nie da się zastąpić tłuszczu i cukru białkiem. Gdyby było to takie proste, to każda cukiernia oferowałaby torty z 80% białka. Nam zależy na dostarczaniu jak najwyższej ilości białka w gotowym produkcie.
  • Odpowiedz