Wpis z mikrobloga

@adfgx: Super tak trzymaj miras. Tez mam sunie ze schroniska już pare lat. Do dzisiaj się boi własnego cienia na zewnątrz ale się cieszę ze może zaznać normalnego życia. Kibicuje ci w wytrwałości bo takie psy nie są łatwe. :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@moniek9 Dzięki, trzeba jeszcze go uspołecznić, bo ludzi się boi a na inne psy szczeka, ale już ładnie da się odwrócić jego uwagę. Będą z niego psy ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@adfgx: Drogi Mireczku, tutaj dodatkowe plusy dla Ciebie za dobre serce.
Każdy pies po przejściach, ma stany lękowe. Dajcie mu trochę przestrzeni i nic na siłę, a pod koniec miesiąca będzie spał w Twoim łóżku.
Odezwij się jeszcze z Waszymi postępami w socjalizacji. Ładnie poproszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@xxxCZARNY przy drzwiach nie siedział w ogóle, ale kładł się tylko na podłodze, potem dostał pare smakołyków na kanapie i na legowisku. Szybko zaczaił legowisko i się w nim kładzie, ale ewidentnie najwygodniej mu na kanapie, bo wieczorem po jakimś czasie leżenia na legowisku bardzo cichutko drepcze na kanapę i tam już sobie śpi do rana, no i też spędza na niej praktycznie całe dnie. Będziemy musieli ciągle mu o tym legowisku
  • Odpowiedz
  • 1
@adfgx Jak wracacie do domu, to nie witajcie go. A już na pewno, nie podajcie mu jedzenia. Całkowicie go okewajcie. Nawet kontaktu wzrokowego nie nawiązujcie.
A z tym legowiskiem.. zwracajcie uwagę na sytuacje, w których psina odwraca się do was tyłem (tzn. gdzie się kładzie poza kanapą). Mój Olo, miał wybrane miejsce (w moim mniemaniu idealne, wygodne), a wybrał sobie miejsce w takim miejscu, że nigdy bym na to nie wpadł. Jak
  • Odpowiedz
@adfgx: Jak poczuje że jest zupełnie bezpieczny to się otworzy i będzie śmigał jak wiatr, tylko trzeba trochę cierpliwości. Szacun, piękny piesio.
  • Odpowiedz