Wpis z mikrobloga

Wielu z Was zachwala życie na obczyźnie i nie chce wracać do Polski. Ciekawi mnie ilu z was pracuje na lepszych stanowiskach. Nie interesują mnie wasze zarobki, chciałbym tylko dowiedzieć się jakie obejmujecie stanowisko (jeżeli nie chcecie podawać szczegółów to podajcie ogólnikowe, np. IT, kierowca lub jeżeli się nie da to możecie zostawić wolne pole).

* Jakie stanowisko pracy obejmujesz? -
* Ile lat na emigracji? -
* Lubisz swoją pracę? -
* Pracujesz w swoim zawodzie? -

  • 51
@handstander: Ciężko powiedzieć, do emerytury jeszcze daleko. Póki co w najbliższej przyszłości do Polski nie mam zamiaru wracać. Chociaż z jednej strony mam w Polsce rodzinę i przyjaciół, do których chciałoby się kiedyś wrócić, to z drugiej strony wychowuję tu dziecko, które zapewne założy kiedyś rodzinę i to pewnie głównie w UK za ileśtam lat będę miał większość swoich bliskich. Czas pokaże.
@handstander Nie planuję zostawać w UK na dłużej niż następne 4-5 lat - mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja polityczna w PL się zmieni, bo do PiSolandu nie mam ochoty wracać (choć do rodziny i przyjaciół chcę) ))¯_(ツ)_/¯

Gdzieś tam kołacze mi jeszcze myśl w głowie, by wrócić na Bliski Wschód na 2-3 lata, bo za krótko tam byłam, a tamtejszy poziom życia (kasa i klimat) bardziej mi odpowiadał niż w
@handstander
* Jakie stanowisko pracy obejmujesz? - elektromechanik od wind, z uprawnieniami do odbiorow instalacji elektrycznych, projektow etc
* Ile lat na emigracji? - 8 lat
* Lubisz swoją pracę? - jasne
* Pracujesz w swoim zawodzie? - nie, ukonczylem liceum profilowane