Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Pijcie ze mno kompot Mirasy

Siedzę sobie właśnie w swoim nowym salonie, który jest #!$%@? perfekcyjnie xD

Czekam jeszcze na zamówiona zasłonę, jutro do skręcenia mebelek rtv i koniec prawie 3 miesięcznego remontu ()

Nie spodziewalam sie tak fajnego efektu (ʘʘ)
Niby poniedziałek, a czuje się jakby byl piatek piateczek piatunio ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #urzadzajzwykopem #remont #mieszkanie #rozowepaski i może troszkę #gownowpis xD
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantegram: pół bo meble w kartonach, to taki wpisik na szybko xD

Czaje że pewnie wielu niebieskich by nie przetrawilo tego urzadzenia, nawet przyjaciolka mi powiedziala ze babsko xD ale ja jestem zachwycona ()

Tym bardziej się cieszę bo zrobiliśmy wszystko sami i koszt był naprawdę niewielki w stosunku do uzyskanego efektu.
@Shyvana: bardzo ładnie wyszło! No i propsy za kolorek na ścianach, a nie wszędobylska biel, my również w naszym nowym salonie postawiliśmy na niebieski i wyszło bardzo fajnie.
Na ścianie na przeciwko kanapy te same meble czy jakieś nowe?
@Shyvana: o, no to my podobnie, w dzień mamy błękitny kolor, a jak już zacznie się słońce chować i pojawi się sztuczne światło to mamy szare ściany :D no i jedną ścianę mamy intensywnie granatową, żeby było ciekawiej w pokoju.

Fajne mebelki, widać, że pakowne :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@noszfuck: dokładnie, to mi sie bardzo podoba w tej farbie. Teraz juz morsko szara na wieczór tak jak tu widac :D

Mebelki mi sie bardzo spodobaly, na początku mieliśmy nie wymieniac starych ale jak je zobaczyłam to już sie nie moglam oderwac :D jutro będziemy wieszac. No i ogolnie dobrze zrobiliśmy bo ten braz ze starych by sie gryzl mocno, dodatkowo stały tam od zawsze i przyszla na nie pora :D
Shyvana - @noszfuck: dokładnie, to mi sie bardzo podoba w tej farbie. Teraz juz morsk...

źródło: comment_1622489887a72iM8mm7tsWpP21xqAanP.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noszfuck: uuu ale fajnie. Bardzo mi sie podoba polaczenie tych dwóch niebieskich odcieni <3 krzesła są super :D zazdroszcze, ze macie taki kącik jadalniany w salonie, u mnie niestety juz miejsca brak na większy stol :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shyvana: Szukałam właśnie czegoś takiego do pokoju mojego dzieciaka. Myślałam, że już nie znajdę. Liczę, że jak pójdę do jakiegoś sklepu gdzie mieszają farby i mają tikurillę na stanie to po pokazaniu tego kodu pan sprzedawca zrobi mi identyczną kopię. Obawiam się, że się zakochałam w tym kolorze ( ʖ̯)