Wpis z mikrobloga

Mirki, uzbierałem sobie 3k na nową konsole i teraz pytanie. Miałem na oku Xbox X jednak czytałem na forach o PS5 i już teraz sam nie wiem kupić. Na która konsole gry będą w lepszej cenie i przede wszystkim bardziej dostępne? Co się opłaca bardziej kupić? Lubię pograć w fifkę ale nie tylko czasem jakieś strzelanki. #xbox #ps5 #pytanie
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@blackghost Do Fifki i strzelanek wystarczy Ci Xbox. Jakbyś jednak chciał kiedyś grać w jakieś ciekawsze tytuły fabularne to PS5 będzie mieć ich pewnie więcej i lepszych w formie exow.
  • Odpowiedz
@blackghost: Powiem tak miałem xsx i sprzedałem biorąc ps5, nigdy nie miałem okazji sprawdzić exclusivów sony i jestem zachwycony, pad też dużo lepszy moim zdaniem mimo, że wcześniej miałem też xone zdecydowanie polecam ps5. Do tego na xboxie miałem problemy z rozłączaniem wifi i nie wykrywał poprawnie mojego tv. Na plus dla xbox'a gamepass na pewno i bardziej kompaktowe rozmiary. Gamepass jest fajny jak masz dużo czasu na ogrywanie różnych
  • Odpowiedz
@elmo141: Uspokój się Janusz, nie musisz wiedzieć wszystkiego.
Jestem wyrozumiały i ogarniam, że każdemu może się zdarzyć pisać na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Usłyszałeś w reklamie ME o 100 grach więc powtarzasz, wiele osób ma podobnie...
  • Odpowiedz
@blackghost: kup taką konsole jaką ma największa liczba twoich dobrych znajomych. Abonamenty, ekskluzywy, teraflopy itp. to tylko dodatki. Liczy się frajda z grania, a jak będziesz mógł z kumplami pogadać o grze, którą oni właśnie też przechodzą albo zagrać razem online to będziesz wiedział, że kupiłeś odpowiednią konsole.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blackghost: jak można nazwa Quick resume "dodatkowym" bajerem xd miałem ps4 pro zanim kupiłem xsx i już teraz wiem że nie żałuję zakupu. Pytanie czy będziesz grał na tv czy monitorze? Jak na monitorze to ps5 nie obsługuje 1440p ( ) ja jestem graczem niedzielnym i gram w fifke oraz bfa. Jak nie mam gier to ogrywam coś z game passa, a jak chce coś
  • Odpowiedz
@blackghost dorzucę jeszcze parę słów od siebie. Też wahałem się między xboxem x a ps5. Exclusivy sony jakoś specjalnie mnie nie grzeją, żeby z powodu kilku gier wybrać gorsza konsole. Największe zalety xboxa według mnie:
- Quick resume jest genialne, gry można zmieniać w każdej chwili z minimalnymi czasami ładowania.
- kompatybilność wsteczna, wrzucasz grę z xboxa 360 czy one, pobiera się jej wersja zaktualizowana do series x.
- fps boost
  • Odpowiedz