Wpis z mikrobloga

Mirki, uzbierałem sobie 3k na nową konsole i teraz pytanie. Miałem na oku Xbox X jednak czytałem na forach o PS5 i już teraz sam nie wiem kupić. Na która konsole gry będą w lepszej cenie i przede wszystkim bardziej dostępne? Co się opłaca bardziej kupić? Lubię pograć w fifkę ale nie tylko czasem jakieś strzelanki. #xbox #ps5 #pytanie
  • 89
@blackghost: Tak, teraz masz promkę 3 miechy za 4 zł. Możesz to później opłacać w sklepie MS albo skorzystać z promek, które co chwila się pojawiają i masz granie za grosze. Normalna cena za miesiąc w MS to 54,99 ale bez problemu znajdziesz kilkukrotnie taniej. Czasem nawet za darmo https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/0007?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab W GPU masz Live Gold do gry online, Game Pass Xbox, Game Pass PC, EA Play i granie w chmurze xCloud.
@elmo141: W którym momencie napisałem, że kupuję grę? Zwidy? Weź mi teraz zacznij jeszcze tłumaczyć na czym polegają usługi Microsoftu. GPU mam od 2019 do 2024 roku a ten mi tłumaczy na czym to polega ( ͡° ͜ʖ ͡°)