Wpis z mikrobloga

TLDR: System internetowej rejestracji medycyna pracy luxmed to jednak kawał dobrze wykonanej, nikomu nie potrzebnej, programistycznej roboty.

Dostałem skierowanie od pracodawcy, na którym była informacja że mogę się zarejestrować przez stronę internetową. Po wejściu na stronę musiałem założyć konto, podać bardzo dużo swoich danych, następnie serwis namawiał mnie do potwierdzenia tożsamości przy pomocy bankowości elektronicznej (na szczęście wybrałem drogę telefoniczną, więc czekam na rozmowę weryfikującą z ich konsultantem na której powiem, że w sumie to mam w dupie tą weryfikację bo, jak się dowiedziałem post factum, nie jest mi do niczego potrzebna). Potem wybrałem umówienie badań medycyny pracy, zostałem przekierowany do innego serwisu (!) , w którym podałem wszystkie dane ze skierowania, oraz odpowiadające mi terminy i godziny, po czym dostałem na twarz taki o to komunikat:

Dziękujemy za uzupełnienie danych

Aby umówić badania, skontaktuj się z Centrum Umawiania Badań Medycyny Pracy.

W celu kontaktu zadzwoń na Infolinie: (+22) ....


Na koniec, po zarejestrowaniu się przez telefon i rozmowie z wielce ofochaną konsultantką, która chyba pracuje tam za karę (m.in tego chciałem uniknąć rejestrując się przez internet), sprawdziłem czy na założonym koncie jest jakakolwiek informacja o umówionej wizycie. I.... no #!$%@? nie ma.

Nosz #jprd. To po wuj ten cały system, skoro mogłem od razu na tą infolinię zadzwonić? ()

#luxmed #pracbaza #it #programista15k #hr #korposwiat
  • 5
@running: Coś pan kręcisz, w zeszłym tygodniu umawiałem się na wstępne w luxmedzie i jedyne co trzeba było podać na stronie to NIP firmy, swoje podstawowe dane i przepisać czynniki ze skierowania.

No cóż , być może coś się zmieniło, a być może fakt że posiadasz tam konto miał znaczenie w kolejnych krokach procesu (zapewne podawałeś oprócz danych pracodawcy np swój pesel). Bo ja krok o którym ty mówisz mogłem wykonać dopiero po przejściu przez taki ekran powitalny na stronie https://mp.luxmed.pl która przekierowuje do https://portalpacjenta.luxmed.pl/PatientPortal/Account/LogOn

Z ciekawości sprawdziłem w googlu i na głównej stronie luxmedu i oba też kierują do tej właśnie strony. Bez
running - No cóż , być może coś się zmieniło, a być może fakt że posiadasz tam konto ...

źródło: comment_1622491524F3ExBsW4WScS1E0nQDRquY.jpg

Pobierz
@running bardzo dziwne. W moim przypadku przy braku konta - po założeniu go bezproblemu umówiłem wizytę przez stronę.. obecnie wiele razy korzystałem z umawiania wizyt przez stronę czy apke i jest to mega wygodne :)
@MrAlpaka: A to ile razy umawiałeś się na wizyty medycyny pracy prze stronę czy apkę?
Bo mi się wydaje że istotny jest właśnie fakt że do obsługi medycyny pracy mają osobny system, który w sumie wbrew temu co twierdzą nie służy do umawiania wizyt.