Wpis z mikrobloga

  • 1
@Foxio: Dzięki za propozycję, ale do wrocka mam 80km, więc trochę jeżdżenia jest. Obok siebie mam podobno bardzo dobry warsztat, zobaczymy jak wyjdzie
  • Odpowiedz
@dlomlo:

jciec jak to usłyszał to się zapowietrzył. Złapał polerkę z misją udowodnienia mi że samochodowe voodoo to naciąganie i że on zrobi lepiej. No i zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to teraz niech ojciec ci zapłaci za profesjonalny detailing, o ile to jest do odratowania, a jak nie to koszt malowania samochodu xD
  • Odpowiedz
@dlomlo: Ostatnio w Passacie B5 zauważyłem że ktoś mi musiał drzwi zarysować do teg lakier bezbarwny zaczął schodzić na masce no nic wzruszyłem ramionami do góry i żyje się dalej :D To jest piękne w starych autach że każdy kolejny defekt dodaje mu tylko uroku a auto dalej jeździ. Dlatego bardziej bym się stresował jeżdząc autem z salonu że go zrysuje albo coś się zepsuje i nie będę miał na
  • Odpowiedz
@dlomlo: kurła, większość z nas ma takiego starego, mój mi podobnie pomógł w remoncie, koszta z 4 tysięcy wzrosły do 6, a o pomoc nawet nie prosiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlomlo: no widzisz, a wystarczyło się spytać na wykopie
chciałem se też lakier odświeżyć, spytałem się o jakiś sensowny warsztat to dostałem jedną odpowiedź na cały wpis że jak auta nie sprzedaję to szkoda pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KHOT o kurde, widać że znasz się na rzeczy. dzięki, może kiedyś też skorzystam.

Wykop Chicane polerowanie auta polerka samochodu
  • Odpowiedz