Wpis z mikrobloga

znalezione w sieci
Państwo kupili mieszkanko w jakimś szeregowcu lub blizniaku i chcą chyba oglądać sąsiadów, bo ja osobiście bylabym zadowolona ze mam odrobine prywatności.
znalezione w sieci

Sprawa dotyczy ogrodzenia.
Sąsiadka skłócona ze wszystkimi sasiadami, stawia wysoki ogrodzenie w niektórych miejscach ponad 2,2 m. Następnie sadzi dodatkowo drzewa, które jak urosną pozbawią nasłonecznienia ogródka znajomego. Czy cos można zrobić, sąsiadka bardzo konfliktowa. Rozumie, że jej kawełek ziemi, ale jej działania ingerują w ogródek znajomego. Dziękuję
#sasiedzi #polska #mieszkanie
LamiazARCHO - znalezione w sieci
Państwo kupili mieszkanko w jakimś szeregowcu lub b...

źródło: comment_1622402824aCYowYoOYDKiSEOO01aOLw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@LamiazARCHO ogrodzenie za wysokie możesz dzwonić na policję. U mnie we wsi gość musiał betonowe ogrodzenie rozbierać. Na drzewa nie ma rady możesz tylko galezie obciąć nad swoją działką
  • Odpowiedz
@LamiazARCHO: wbijasz w ogródku kolegi metalową rurę tak aby pod kątem trafić mniej więcej w korzenie drzewek po drugiej stronie płotu i lejesz randupa, zanim deszcze na dobre wypłuczą żadne drzewo się nie przyjmie.
  • Odpowiedz
@LamiazARCHO: rozpierdziela mnie jak ludzie robią sobie takie spacerniaki z tych mikroogródków. Przecież można się osłonić w bardziej estetyczny sposób, nieprzekraczający dopuszczalnej wysokości.
W bloku jeden typ na parterze zrobił sobie podobne płoty. Tylko nie przekminił tego, że to go chroni co najwyżej przed sąsiadem z naprzeciwka, bo z wyższych pięter wszystkich bloków i tak doskonale widać jego ogródek :D
  • Odpowiedz
bo z wyższych pięter wszystkich bloków i tak doskonale widać jego ogródek :D


@goferek: To nie jest osłona przed wzrokiem sąsiadów tylko przed chodnikiem. W dupie masz sąsiada z 8 piętra 50m dalej, problemem jest ścieżka tuż obok, ludzie którzy przechodzą co chwilę.
  • Odpowiedz
@dran2: u mnie nie ma chodnika. Znaczy się jest, ale bardzo daleko od ogródków i niżej niż one same. Więc z niego kompletnie nic nie widać. I realnie sąsiad z przeciwka jest nie 50 metrów tylko jakieś 8-10 m dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz