Wpis z mikrobloga

#katowice #mikolow #laziska

Szukam dobrego blacharza samochodowego; do zrobienia oba progi, najlepiej na miejscu z malowaniem i lakierowaniem. Są skorodowane do tego stopnia, że pojawiły się dziury, tak więc konieczne jest wycięcie obecnych i wspawanie nowych. Zależy mi na tym żeby robota została wykonana dobrze, żebym za rok się nie zdziwił nowymi ogniskami korozji. Może ktoś polecić dobry zakład?
  • 9
@gardina: robiłem progi w łaziskach średnich, kardynała Stefana Wyszyńskiego 14F.
3 lata temu, zapłaciłem 3k pln z materiałem, lakierowaniem, przy okazji gość przypudrował mi błotniki bo słabo wyglądały, ale nie doliczył za to. Póki co progi wyglądają ok. Ale trochę przedłużał robote, miało być 4-5 dni, dostałem po ok. 12. Wszyscy blacharze wolą robić powypadkowe naprawy z ubezpieczalni - lepsza kasa.
J. Kasprowicza 9 obok mechanika jest zakład tylko i wyłącznie blacharsko/lakierniczy. Znajdziesz na fb profil. Właściciel bardzo słowny, do tej pory nie mogę na nic narzekać.
@EndriuGolara: Dzięki za info, skontaktuje się z tym zakładem i pogadam o szczegółach.

W Łaziskach znalazłem również firmę "Auto Sziling", według opinii na google również wydaje się być w porządku. Może masz jakieś informacje również na ich temat?